Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Inkább lány barátaim vannak , de van pár fiú,akivel rendszeresen beszélgetek neten.

Van,akinek van barátnője,így csak barátilag beszélgetünk és vannak, akiknek nincs,és randira hívnak ...de én általában egyikre sem megyek el ,mert úgy érzem,hogy nem látom értelmét,mert úgysem tudnék hozzájuk vonzódni.

Fél éve szakítottam volt barátommal,akivel fél évig voltunk együtt,ő volt nekem az első nagy szerelem az életemben.

Szakítás után mindenkiben őt kerestem , viselkedésben ,mindenben . Persze azóta beláttam,ez értelmetlen dolog és túl kell lépjek ...de hiába mindez, valahogy senkinél nem érzem,hogy esélyes lenne .

Élőben persze más lenne egy ismeretlenbe belebotlani ,mert ott és akkor kialakulna egy kép ,hogy mit tudnék vele elképzelni ... de így neten nem tudok tovább lépni ,hogy találkozzak bárkivel is.

Élőben annyira nem közelednek a fiúk , mondjuk az utóbbi hónapokban nagyon keveset voltam bárhol is.


2014. nov. 28. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Js
2019. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!