Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, mert még élni szeretne. Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
A pasim ma szakított velem, nem volt bunkó meg semmi ilyesmi (lehet ez miatt egy kicsit még nehezebb nekem) azzal az indokkal, hogy élni szeretne, bulizni, csajozni akar. Teljesen jogos, mert 16 éves, nem kell még lekötnie magát hosszú távra teljesen mert fiatalok vagyunk, csak az a baj h én nagyon szeretem őt, és nagyon szeretném ha együtt maradnánk.. Nincs valami ötletetek, hogyan szerezhetném őt vissza? 17/L

2014. jún. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
engem ezért dobtak ki 6 év után ^^ másnap már szerelmes volt másba. hagyd elmenni.
2014. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne akard. ha dobott, akkor hagyd, komolyan.
2014. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te se akard lekötni magad 17 évesen (bár sokfélék vagyunk, lehet, hogy te pont azok közé tartozol, akik már készen állnak rá, de lehet, hogy nem.)

Esetleg ha belefér, és amúgy szeretitek egymást, dumáljátok meg, hogy csinálhatjátok másokkal is.

Mielőtt lepontoznátok! Ez csak az én véleményem, nekem beleférne. Ha neki nem, akkor nem kell megfogadnia:)

21/L

2014. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra h meg ismerkedni akarok majd kesobb meg megtapasztalni dolgokat h massal milyen, kivancsisagbol. Csak en akkor akartam ezt mikor mar ugy erzem h nem szeretem.. Csak o ezt hamarabb erezte.. Bar azt mondta h szeret csk elni akar.. Annyira bonyolult..
2014. jún. 20. 23:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyitott kapcsolatra nem hiszem h kepes lennek, ha bele is mennek biztos vagyok benne h neki hamarabb lenne mas vagy tobb is es azt szerintem eleg rosszul viselnem.
2014. jún. 20. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

keress másik barátot... :/

ezt meg felejtsd el! :/

2014. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En most pont ugyanilyen helyzetben vagyok:/

En szeretem ot o pedig mar azt mindta hogy kiszeretett belolem amit nem hiszek el tobb okbol sem!

Inkabb most bulizik meg keszul az utolso evere.

Miota szakitottunk folyton csak a haverjaival van.

Mondta is a tobbieknek hogy most nem akar kapcsolatot es hogy nem belolem lett elege hanem a kapcsolatbol.

Szakitas utan 1 hettel talalkoztunk veletlen egy kozos helyunkon azombat este. Es tavolrol figylet de nem koszont. Lattam hogy nem erzi jol magat.

Neked vegul hogy alakult akkor?

Tudsz tanacsot adni?

2016. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!