Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj? Hogyan...

Velem van a baj? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

1.:Az egyik tanár folyton elküld innivalót vetetni neki, persze az én pénzemen.(heti rendszerességű)

2. Az osztálytársak folyton engem nyúlnak le cigivel, hozzányúkálnak a telefonomhoz,filceimhez, cuccaimhoz,de kb. folyton lejáratnak.

3.Ha együtt kell dolgoznunk sohasem fogadják el a véleményemet,kb. úgy kezelnek mint valami debil h.ülyét, pedig éltanuló vagyok,versenyekre járok, van 2 nyelvvizsgám.Ráadásul h. pi.sának titulálnak mert mindig csajosan öltözködöm,nem pedig a farmer,póló,sportcipő kombinációt öltöm mindig magamra.


2010. nov. 22. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

1 mondj nemet! v kérj pénzt!

2 mondj nemet!

3 védd meg a véleményed érvekkel és ne foglalkozz azzal, kinek mi a véleménye a ruháidról



összességében, tanulj meg végre kiállni magadért !;)

2010. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is állj ki magadért!
2010. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ez szemétség egy tanár részéről!

Én megmondanám neki hogy te továbbra is szívesen elmész a büfébe DE a családodnak változott az anyagi helyzete ezért te nem tudsz a saját pénzedből venni. Úgyhogy szépen mondod hogy vagy ad pénzt vagy elfelejti a büfét.



2. Tedd el jó helyre a cuccaidat meg szerezz be egy két lakatott és zárd le a táskádat stb. Amikor cigit kérnek akkor fordítsd ki a zsebeidet és mond meg hogy nincs Ezért kérj azoktól akik amúgy tőled szoktad kunyerálni.

Vagy tárolj mindent a táskádba és csak akk szedd elő ha bejön a tanár. Vagy pedig legyél önző és jelentsd ki hogy te nem kisbolt vagy hogy mindenkinek mindent adj.


3. Mikor csapatba oszt a tanár akkor mond meg hogy te egyedül szeretnél lenni.

Vagy négyszemközt kérd meg hogy amikor csoportban dolgoztok akkor legyen ott a közelben.Persze halló és látótávolságon belül. Na már most ha ott a tanár akkor általában csöndben maradnak és kis angyalok lesznek és ezt te kihasználhatod.

Öltözködésben nem kell mindig a többieket követni de azért próbálj hasonlóan de mégis egyedien öltözködni.

Ha más megoldás nincs akkor járj küzdősportokra és szedj magadra egy kis izmot meg önbizalmat.


Na kb.ennyi.

Hajrá és ne félj tőlük próbálj inkább új embereket keresni mert ezek nem igazi barátok.

2010. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam úgy 20éves koromig, aztán kimondtam az első NEM-et és azóta is nehezen mondok igent.Próbáld ki és elkezdenek tisztelni.
2010. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!