Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban voltunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban voltunk, de fura lett. Miért?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban voltunk egy pasival, de en tobbet kezdtem erezni iranta amit meg is mondtam neki.Ezek utan is keresett, bar ritkan.Jo ideig nem keresett es en se ot es osszeismerkedtem egy kulfoldi pasival es kint is voltam nala.Vegul nem lett koztunk semmi...

Elkezdett ujra keresni es szova tette, h kint voltam...Parszor talalkoztunk meg, de nekem rossz volt igy nagyon, h tobbet erzek iranita igy mar nem keresem...A baratnom ketszer is talalkozott vele es azt mondta,h mindig szobakerultem, felhozta azt is, h kulfoldon voltam.Elegfeltekenyen viselkedett szerinte...Szoba kerult az is, miert nem beszelgetunk erre csak annyit mondott tudja,h arra varok, h o irjon.

Miert van az, h latvanyosan kerult engem es nem keresett mar jo ideje, de a baratnommel rolam beszelget pedig nem is ismerik egymast?Kicsit fura igy nekem, mert eddig azt hittem nem erdeklem pedig tudja jol, h en barmit megadnek erte....Lehet meg is erez valamit irantam?


2014. nov. 28. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Erzi a bizalmatlansagot.
2014. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!