Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatban meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban meg fogom tudni állni, hogy ne szeressek bele a nőbe?

Figyelt kérdés
Lehet ezt akarattal irányítani vagy ezek a dolgok nagyobbak nálunk?
2014. nov. 2. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Akarattal nem lehet az érzelmeket befolyásolni.

Ha félsz a horrortól, akarattal meg tudod nézni, de az már nem esik jól. Ennyit érsz el mással is.

Vagy csak szex, vagy ha érzelmek vannak benne, akkor inkább semmi. Vagy pedig minden, de úgy látom ez nem járható út nálatok. Ha igen, nincs mind min gondolkoznod.

2014. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod megállni,de ha szeretni is fogod,és nem lehet több szexnél,akkor minél több szexet akarsz majd vele.Legalább rendszeresen ki leszel elégítve,ez jobb mint a semmi szerintem.
2014. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a multkor poénkodtak a rádióba azzal, hogy valahol külföldön a birka pásztorok,mikor kihajtanak messzire hónapokig vannak összezárva többezer birkával, s megkurj4k a bárányokat kinjukba, de nem láttam még ilyen birka+ember kapcsolatot, tekints ugy a szexpartneredre mintha egy birka lenne *.* XD
2014. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon professzionális válaszok voltak, hallod.

Birkapásztorok. Akik...

Köszi pista, ettől komolyabbra gondolt a kérdező egy cseppet.

De ha nektek ennyi, hát az se baj.

2014. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pista nagy P nem Pista voltam pisssssssszzzzzzzz
2014. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!