Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet érteni, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet érteni, hogy miért hagytam ott szegény exemet, vagy én vagyok totál beborult?

Figyelt kérdés

Na hát annyi történt, hogy mikor a volt barátommal három hónaposak "lettünk", úgy éreztük hogy itt az ideje, hogy ne csak az előjátékig menjünk el.


Elő is készült, gyertyák, szirmok, zene, minden ami a romantikus filmekben csak előfordul :D


Az elején minden csodás volt, de mikor már "belemelegedtünk a dologba", valami nagyon fura történt...


A pasim elkezdett izzadni. Ez önmagában még nem érdekes, én is megizzadok egy kicsit, ez vele jár, de ő egy extrém eset. Konkrétan annyira izzad, hogy ömlött rám az egész cucc. Belefojt a szemembe, tiszta nedves lett a hajam, belecsöpögött a számba... És durván sós és büdös is volt... Egy darabig tűrtem, de aztán már hányingerem lett.


Mintha leöntöttem volna magam egy kétliteres ásványvízzel, amiben gombás víz állt már hónapok óta...


Nem tudtam elképzelni hogy még egyszer ilyen intim helyzetbe kerüljek vele. Intimitás nélkül pedig nálam nem működik egy kapcsolat. Szóval szakítottam vele, természetesen elmondtam neki hogy miért. Szépen fogalmazava: nem teljesen fogadta el.


Elhordott Mindennek, majd kijelentette hogy inkább ő szakít velem...


Ti mit gondoltok? Érthető volt az indokom? Hasonló helyzetben hogyan reagáltatok volna?


18L


2014. nov. 28. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt meg a chemistry. Nincs ezzel gond. Ha nem léped meg, mindkettőtöket áltattad volna. Másrészről nem tudjuk, rendszeresen fürdött-e...
2014. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez kellett így estére
2014. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
troll.
2014. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

ha behánynék a páromtól én is kirúgnám

igen

dettó

2014. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előjátéknál nem voltak erre utaló jelek? O.o
2014. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ott még nem, ott nem volt semmi annyira "heves" dolog...
2014. nov. 28. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem te voltál felül?

Akkor nem lett volna ilyen durván gusztustalan.

2014. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szegény srác
2014. nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!