Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda, szeretethiányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, szeretethiányos, magányos, kitaszított srácként, egy ördögi körből hogyan lehetne kilépni, ha alányok számára a külső meg a vagyon van mindenek előtt és én még szegény is vagyok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Képet!
2014. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű, mondjuk én nem vagyok ronda de még sem sikerül, van nem kevés ilyen jellemzőkkel is nő, próbálkozz olyanoknál és az önbizalom fontos és nyomulni kell az illető után, de tény, hogy a nők választanak már jobban maguknak, és nagyon a magas lón ülnek, de ez a trend.
2014. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rencsa10 válasza:
Szia Ne mond azt hogy ronda vagy ne becsüld alá magad küldj magadról 1 képet és elmondom a véleményem :)És ne aggodj én nem olyan vagyok mint a többi engem is csufolnak hogy csunya vagyok de nem foglalkozok velük kitaszitanak sokszor jól megis rugdosnak én nekem gerincferdülésem van az egyik gyerek már megis repesztette amikor hasba rugott :( és énse vagyok fu de gazdag sőt... Tehát átérzem amit te és nekem tetszik is 1 fiu de ő utál :'( Kérlek legalább nekem irj vissza :(
2014. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!