Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú, akivelalakult köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú, akivelalakult köztünk valami, a betegségem miatt ejtett. Hogyan tegyem túl ezen magam?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavarral küzdök.

A fiút pont egy jó időszakomban ismertem meg, érdekesnek tartott, nála aludtam párszor, elkényeztetett, mintha tényleg szeretett volna, én pedig tényleg beleszerettem.

Aztán most rámtört a mélység, alig bírok megmozdulni, sírni sem tudok már nagyon.

Nem volt kedvem elmenni itthonról, de meggyőzött, elmentem vele csak sétálgatni, kávézni, de láthatta, hogy nem vagyok jó formában. (alapból csinosan öltözködöm, ruha, magassarkú, pulcsi szinten, most hatalmas kötöttpulcsi, legging, bakancs, semmi smink nem volt rajtam) Kicsit távolságtartó volt, hazavitt kocsival, és azt mondta, hogy nem bír így látni, inkább ne folytassuk.

Most még jobban magam alatt vagyok, de tudom, hogy nem tenne jót hosszú távon, ha vele lennék.

Mit javasoltok, mit tegyek?

17L (23F)



2014. szept. 21. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát majd találsz jobbat akinek nem ez számít, hanem őszintén szeret, és elfogad így.:) Ne legyél magad alatt ezért! Ez egy betegség, tudom milyen.
2014. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szörnyű, hogy az emberek általában akkor hátrálnak ki, amikor a legnagyobb szükség lenne a jelenlétre. Nem tudsz mit tenni, mint az időre bízod magad és aktív elfoglaltságot keresel. Előbb-utóbb az utadba kell sodródnia egy olyan embernek, aki elfogad és szeret.
2014. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy beteg vagy? Nem lehet, hogy azt hitte, ő csinált valamit rosszul?
2014. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fhuu, tudom mi az a bipoláris... Nem tudom a te esetedben mi lehet használható tanács. Ha a beszélgetés segít, Írj nyugodtan.
2014. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy sajnálom, hogy most így vagyok, de bipoláris zavarom van, és egy rosszabb epizódban vagyok.

Köszönöm a válaszokat.:)

2014. szept. 21. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne haragudj, de orvoshoz nem jársz vele, pszichológushoz, pszichiáterhez? Nekem is van egy bipoláris ismerősöm, de a gyógyszer, amit szed, lényegében olyan szinten tartja állandó jelleggel, mintha egy visszafogottabb mániás időszaka lenne.
2014. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kezelve vagyok, de a gyógyszer, amit szedtem ugyan hosszabb időre "fent" tartott, de akkor durvább volt a "zuhanás" is, és nagyon instabil érzés volt.
2014. szept. 21. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az anyám ilyenben szenved és egy pokol volt mellette mindig az életem, ahogy most is az. (nyilván erre rátesz két-három lapáttal a személyisége is) Nekem akármennyire tetszene egy lány, ha megtudnám róla, hogy ilyen baja van, bármennyire is nem Ő tehet róla, azt mondanám, hogy sajnálom, de nem. Pontosan azért, mert tudom ez mivel jár. Ez azzal is jár, hogy egész életedben gyógyszereket fogsz szedni, gyakorlatilag a pszichiátria lesz a második otthonod, mert segíteni érdemben nem tudnak rajtad. Ez a dolog ugyanis félig fejben dől el. (mondom félig!)

Én ezt senkinek, még az ellenségemnek sem kívánom. Még egyszer mondom: TUDOM, hogy nem a Te hibád, de a srácot meg tudom érteni. Anyám még a gyógyszerei mellett is úgy viselkedik néha, hogy más már rég elmenekült volna/megfojtotta volna/vagy eret vágott volna mellette, mert ez... valami hihetetlenül elviselhetetlen dolog. Az, hogy állandóan változik, hogy nem tudod mikor lehet vele értelmesen beszélni és mikor van az, hogy bármit mondasz, itt be, ott ki... ráadásul vagy 6-7 gyógyszert szed, amiknek több, mint a fele a többi "gyógyszer" mellékhatásait hivatott enyhíteni...


23 vagyok, mint a kérdésben említett srác (nem, nem én vagyok az), de meg tudom érteni.

2014. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!