Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi olyan érdekes a 69-ezésbn? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan érdekes a 69-ezésbn? :D

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ülj le, fiam, egyes!
2014. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről jól néz ki, de a valóságban nem lehez olyan nagyon jó egyszerre kétfelé figyelni...
2014. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy jó
2014. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igy sokkal jobban be tudja kapni baratnom :D
2014. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, ahogy a 2. válaszoló írja. Túl van misztifikálva. Jól néz ki, de amúgy semmi extra. Jobb külön-külön.
2014. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. Amikor szopnak akkor lazítani akarok és élvezni. Amikor nyalok akkor pedig csak arra koncentrálni és hallgatni a barátnőm nyögéseit.
2014. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én imádom :)

Pont az ellenkezője vagyok mint az utolsó. Számomra az túl egyhangú ha csak nekem csinálják. Jobban beindulok a barátnőm nyögdécseléseitől mint az oráltól önmagában.

Sokkal jobban élvezem ha közben én is csinálhatom :)

2014. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáltam, nem akkora szám.

Igazából az a legjobb benne, ez nem igazi 69, de elmondom mi van:

Ugye a nőd megvan fordulva, pucsít és szop.

Te pedig a pucsító bugyis vagy pucér seggét és nuniját bámulhatot, puszilhatod, nyalogathatod, szagolhatod, baromi jó érzés :D de ilyenkor való igaz, csatlakozom az előttem szólókhoz: te nem tudod őt kielégíteni, mert egyszerűen ez a póz a férfiról szól :D bár lehet fordítva is ,de igen, nehéz egyszerre csinálni így a dolgokat meg élvezni is. :)

Imádom a nőm pucsító altáját :D ezért én speciell imádom ezt a pózt

2014. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 69 es a legjobb dolog a világon! Ha nem tudnátok. Ha úgy szopja a barátnőm a farkam sokkal jobban élvezem. És még motiválom is azzal hogy közben ujjazom és a látványa hogy élvezi és még rám is csurog. Így elélvezni a legszuperebb dolog! Persze utána meg is kell hogy d..gjam. Mert kiköveteli magának. Megasztán eddig még sose tiltakoztam ellene. Nem tudom miért, de ha úgy szopja sokkal jobban élvezem.
2014. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!