Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lealacsonyító megjegyzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lealacsonyító megjegyzések miatt nem tudok megbízni a férfiakban, hogyan lehet ezen változtatni, ha egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy nők hogyan tudnak megbízni férfiakban, én mindig csak azt látom magam körül, meg persze a neten is, hogy tiszteletlenül beszélnek a nőkről a hátuk mögött (nem sorolok példákat, de el tudjátok képzelni), nekem ezt a lelkivilágom nem bírná elviselni, hosszú ideje emiatt nincs is kapcsolatom (nem, nem aláztak meg előző kapcsolatban vagy ilyesmi, inkább az is azért ment tönkre, mert nem hittem a fiúnak), apám is mindig ezzel jött tinédszer koromban, hogy miért nem tudom kimondani, hogy dugás. Miért kezelik a nőket tárgyként? És valahol tudom, hogy ez nyilván nem minden férfinál van így (remélem), de én ettől a gondolattól nem tudok szabadulni és már nagyon zavar, mit csináljak?
2010. jan. 30. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyik se jobb a másiknál szerintem.
2010. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!