Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetnék egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék egy 15 éves lánnyal mindenféle utálkozó és lenéző megjegyzések nélkül?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista fiú vagyok.

Már régebb óta ismerem ezt a lányt. Régen is kedveltem, de akkor még csak úgy voltam vele, hogy kedves, mivel alig beszéltünk.

Amióta viszont középsuliba jár, minden nap találkozunk és beszélgetünk a buszon. Nagyon humoros lány egyébként, viszont még elég baba arca van.

Úgy érzem beleszerettem.


Szerintetek összejöhetnék vele úgy, hogy senki ne szóljon be nekünk?

/Itt az oldalon is olvastam már, hogy beteges ilyen korban ilyen "nagy" korkülönbséggel összejönni/


2010. febr. 23. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
hívd el randizni! ha te is tetszel neki akkor nincs gond
2010. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Szerintem nem beteges, 15 évesen 22 éves pasim volt, és most lett vége 2 év után .. nem korkül. miatt.. :) Szóval ha értelmes, és jól megértitek egymást, akkor miért ne:O :)
2010. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én úgy veszem észre, hogy ő is szeretné, ha komolyabbra fordulna.

Valamint a barátnőitől is ilyesmiket hallottam :P .

Szóval azzal szerintem nem lenne baj, hogy ő beleegyezne-e.

Hanem arról van szó, hogy szerintetek nagyon elítélnének érte?

2010. febr. 23. 14:40
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem mások kedvéért választasz barátnőt, ezért szíved joga. Senkinek nincs joga beleszólni.


-SB-

2010. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
az a lényeg h te boldog legyél a többiek véleménye ilyen szempontból le van sz*rva csak kérdés h ő is hasonlóan érez
2010. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
card le hogy ki mit mond
2010. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna es kivulallokent sincs semmi kivetni valo benne..

Amugy meg a szerelem nem korhatartol fugg :P Persze ha 12 eves lenne az mar kicsit furi :P Nekem is tetszenek a 20 even feluli fiuk :P Tok arik...mar amelyik ;) Es ha tettszik akkor arra gondolok,hogy jo lenne vele osszejonni...nem arra hogy 20 eves vagy 22 :P Ugyh hivd el randizni es minden kiderul :P 16/L

2010. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
Te egy felnőtt férfi ember vagy, Ő pedig egy kislány. Szerinted?
2010. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem elítélendő, ha a lány megfelelően érett egy ilyen kapcsolatra. Mert ugye ebben a korban a férfiaknak nagy igénye van a szexuális kontaktusra is, és lehet erre még 15 évesen nem áll készen. Persze lehet, hogy teljesen érett a testi kapcsolatra is, tehát teljesen lány függő :) Alényeg az, hogy ha esteleg még nem áll ilyenre készen, akkor képesnek kell lenned várni, és semmit rá nem erőltetni. Sok szerencsét hozzá, a cél az, hogy mindkettőtöknek boldogságot hozzon a kapcsolat, más ilyen szempontból nem számít :)
2010. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem nagy a korkülönaség. Jól mondják, hogy ne a mások véleményét nézd hanem azt, hogy neked jó legyen.
2010. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!