Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki ezek alapján?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik. Egy héten egyszer találkozunk. Régebben akárhányszor ránéztem, félrekapta a pillantását, oldalra vagy lefele nézett. Olyan,mintha direkt kerülné a pillantásomat, volt már olyan is, hogy beszéd közben nem nézett a szemembe. De közben meg mosolyog... Buliban láttam már, akkor bátrabb volt, mosolygott rám. Viszont ráírtam nemrégen, és sokat beszélgettünk. Szerinte szép vagyok, elvitt volna buliba, de előbb egy sétát beszéltünk meg. Aztán sajnos bekavart egy barátja, mert féltékeny volt,így hát nem lett semmi belőle... Viszont még mindig megy a mosolygás, félénk beszélgetés, illetve a szemkontaktus kerülése. Szóval, ti srácok, miért kerülik egy csaj tekintetét ennyire?
2014. nov. 29. 20:23
 1/4 Mellékhelység ***** válasza:
Tetszel neki.
2014. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mariska, persze hogy tetszel nekem!
2014. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert vonzódunk ahhoz az illetőhőz
2014. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert zavarban vagyunk :/
2014. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!