Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vehetem biztosra, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetem biztosra, hogy tetszem neki ezek alapján?

Figyelt kérdés
Két hónapja bejelölt egy srác, beszélgetni kezdtünk. Egyre többször írta, hogy "mikor leszek fent, mert szeret velem beszélgetni" stb. (Bár nem mintha számítana, de a közösségi oldalon lájkolja a képeimet, és bökdös.) Aztán felajánlotta, hogy találkozzunk, négyszemközt - tette hozzá. Nagyon megörültem neki, és úgy vettem észre, hogy érdeklem, meg kérdezte, hogy vagyok, mi van velem, úgy láttam izgult is egy kicsit...:) Mindig nagyot köszön, és mosolyog, pedig félénk srác, ahogy ismerem. Szerintetek?
2014. márc. 15. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle, hogy tetszel e neki. ilyen egyszerű a dolog. De valamit biztos akar tőled!
2014. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!