Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán szeret?

Figyelt kérdés
Elsőnek csak a szüzesègsmet akarta elvenni, majd utàna kapcsolatot amiről azt akarta hogy titkoljuk ugy fèl èvig. Közben öszevesztünk, nembirtam az èrzèseimet magamba fojtani, elmondtam a "legjobb" baràtnőmnek akiben csalodtam! ès megtudta mindenki! A fiuval fèl èvig veszekedtünk, ritkán de akkor nagyon! Közben elvesztettem a szűzesègem egy baràtjàval! Egy 2honappal ezelőtt ràirtam hogy tisztàzzuk le a dolgokat! Ès ujból megfogott, kibèkültünk elmentem hozzà megint szòba jött a pàrkapcsolat ugy ismèt hogy ne tudjàk egy kis ideig ès a napokban megint öszvesztünk, ès most ùjbòl ràmirt ma megkèrdezett mindent hogy mi volt jo vele ès mi nem! Erre èn ràkèrdeztem hogy mèrt kezdett velem ujbol megint mindemt ès azvolt a vàlasz : te ezt nem èrted meg! Valyon szeret? Vagy csak jàtszani akar?
2014. nov. 30. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Jatszadozott. Azota mi lett?
2017. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!