Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen felejtem el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen felejtem el az első barátnőmet. Teendő?

Figyelt kérdés

Üdv. 20 éves srác vagyok, néhány hónappal ezelőtt ért véget az első kapcsolatom, mely közel 3 évig tartott. A kapcsolat végén csúnyán bánt velem a lány, és végül is ő dobott ki engem (pedig nem tettem rosszat).

A szakítás utáni 1-2 hét gyötrelmesen telt, szenvedtem. Azóta elég jól összeszedtem, 2 hónappal utána próbálkoztam is egy másik lánynál de sajnos nem volt meg az a plusz ami kellett volna.

Ha meglátom az exemet, még gyakran gyomorgörcs fog el, tudom, hogy sz*rul kezelt engem a kapcsolat végén, ennek ellenére mégis néha rámjön, hogy ,,de jó lenne ha...", mert az utolsó szakasz előtt nagyon jól megvoltunk.

Mi a teendő? Sportolok, sokat vagyok a haverokkal, a tanulásra is bőven fordítok időt, egyszerűen mégsem érzem azt, hogy végre teljesen kiment az életemből, gyakran van bennem harag is meg nosztalgia érzés is, sok gondolat, amit valahogy jó lenne eltüntetni.



2014. dec. 1. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Keress mást. Máshogy nem működik. Rohadtul nehéz és nem szabad beleesni abba a hibába, hogy a másikkal csak játszadozol. Ne felejtsd el miért nem vagytok már együtt és jusson eszedbe az is, hogy mennyit szenvedtél miatta és fájdalmat okozott. Biztos megéri róla álmodozni?
2014. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Adj magadnak időt, sajnos ezen csak az segít. Tekintve hogy 3 évig voltatok együtt, így olyan másfél éved adok "kiábrándulási" időnek. Ha pedig valami nagyon durva sérelmet kaptál... akkor azt csak egy következő, jó párkapcsolat gyógyíthatja ki belőled, miután már képes vagy valóban újra szeretni.


Sajnálom, hogy így viselkedett veled, pedig ahogy elnézlek, te nem vagy olyan, aki rászolgált.


Jobbulást.


22L

2014. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 3 évig voltam jóba egy lánnyal, egyre közelebb engedett, és olyan hihetetlenül jó volt egymás közelében lenni, egyszer ő keresett egyszer én őt.


Aztán 5 év kellett a 3 évre, hogy mostmár felfogjam mi a helyzet.


Vagyis 8 évembe került az egész.


Nem beszélve arról hogy az 5 év úgy volt, hogy semmi női kontaktusra nem voltam vevő.

2014. dec. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam, csak lány vagyok. De szintén három éves kapcsolatom ért véget. Sablon duma, de idővel tényleg enyhül a fájdalom. Csak a magány nem, mégha nincs is egyedül az ember.
2014. dec. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Először is köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Ne haragudjatok a reakcióm késése miatt, a jó öreg vizsgaidőszak próbára tesz elég rendesen : )

Egy kicsivel talán már jobban érzem magam, de nyilván ez az eltelt 1 hét nem sok mindenen változtatott. Igyekszem csak előre tekinteni.

2014. dec. 10. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!