Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy az anyósom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az anyósom ne akarja barátnőmet le beszélni rólam? Már az első találkozás után vissza hallottam, hogy le írt engem:találsz ennél jobbat, ne éld bele magad, nem elég jó, ezeket mondta a páromnak.

Figyelt kérdés
ost már lassan 2 éve együtt élünk és nagyon jól meg vagyunk. Viszont amikor haza látogat a párom akkor mindig mondják neki, hogy hagyjon ott engem vagy hogy találtak neki egy jobb férfit. Én egy nagyon rendes srácnak érzem magam. Senkinek nincs velem problémája. Nem dohányzom nem iszom és rendes munkám is van. Egyszerűen ki nem állhatnak. Én arra gondolok, hogy azért mert egy átlag ember vagyok átlag keresettel és nincs drága kocsim vagy nagy lakásom. Nagyon rosszul esik, hogy ha el megyek vendégségbe nem köszönnek és nem látnak szívesen. Sajnos barátnőmmel néha van vita ez miatt. Hibásnak kéne éreznem magam azért mert a párom ide költözött hozzám? Én úgy gondolom, hogy egy természetes dolog az, hogy a "gyerek egyszer ki repül.

#család #anyós viszony
2014. nov. 28. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha vitázik veled ezen a párod megsem érdemel téged. En ahelyedben oda sem mennék a szülõi házba.
2014. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Baszogatják őt mindig és mindig rajtam csattan az ostor.Igyekszem nem át járni hozzájuk de néha meg kell tisztelnem őket ennyivel.Legalább is én így gondolom és más is ezt mondja.Viszont idegileg ki csinálják a páromat.Érzelmi zsarolás és az én szapulásommal... :S
2014. nov. 28. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Az én anyósom ugyanezt csinálta. Én nő vagyok. A párom viszont soha nem adott neki igazat, összeveszett vele és elutasította. Minden egyes alkalommal. Aztán több év után jött az első babák. Akkor megváltozott. Hirtelen elkezdett nagyon "szeretni" - persze azt a fene sem tudja hogy ebből mennyi a megjátszott. Mindenesetre a több éves áskálódásnak megvan az eredménye, mert most egyáltalán nem bízom bennük és nem is vagyok rájuk kíváncsi. Gyalog 2 percnyire laknak, de még egyszer sem mentem át hozzájuk. Nem is fogok, hacsak a gyerekek miatt nem lesz indokolt (mondjuk mert át szeretne menni és megkér hogy kísérjem el). Persze pedálozik és sokszor azon sír hogy nem érti miért nem szeretem őket, de erre mindig azt tudom csak mondani, hogy Isten nem bottal ver. Amit adsz, azt kapod vissza. Szóval ha a barátnődnek esze van és elküldi az anyját a búsba, anyuka lesz az egyetlen aki sírni fog a végén. Viszont ha veszekszik veled miatta, nem érdemel meg téged.
2014. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Igazán a barátnõd a sarkára állhatna és leállitja õket.Még pedig ugy, hogy azt mondja nekik, ha veled igy viselkednek ,õt is felejtsék el .Ugy néz ki, hogy többet érnek a szemükben a pénzes pasik,mit a rendes egyszerü pasik.Megfelelési kényszerben fogsz élni, amely elõbb-utóbb a kapcsolatotokra fog menni.
2014. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy, ha "vitázik veled ezen a párod" akkor ő egyetért az anyjával, és előbb-utóbb szakítás lesz ebből a kapcsolatból.

Sajnos.


Tudom, hogy nehéz, de kár olyan szekér után futnod, amelyik csak várja a jobb partit, és nyomban tovább lép majd ha rátalál!

Ne vesztegessed tovább az idődet erre a nőre, mert nem érdemel meg tégedet.

2014. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem mondanám,hogy védi a szüleit vagy ilyesmi..Próbál általában meg védeni engem.Sajnos elég határozatlan egyéniség és lelkileg is kicsit ki van mert az édesapja is érzelmileg zsarolja,hogy nála lakjon és ne velem.Nagyon szeretjük egymást csak tudom,hogy mennyire fáj neki az,hogy nem akarnak ember számba venni az anya..

Önzőnek éreztem magam az miatt,hogy mondtam nem kell nekem a családja és ne járkáljon haza ilyen emberekhez mert csak fel zaklatják .

Nehéz ez az egész helyzet.

2014. nov. 28. 20:58
 7/16 A kérdező kommentje:
ember számba venni a családja *
2014. nov. 28. 21:00
 8/16 A kérdező kommentje:
Én 23 éves vagyok a párom 22 lesz.
2014. nov. 28. 21:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne vedd a szivedre vannak emberek akiknek semmi nem jo:-)))Ilyen az apai nagymamam, mar nem is vagyunk beszelo viszonyban o szokta mondani minden pasimra es kesobbi ferjeimte, h "majd talal jobbat".


En jomodu csaladbol szarmazom, viszont a szuleimet nem erdekli h ki mennyit keres ot csak az erdekli h boldog oegyek (imadom is oket ezert).A nagyamam mas, ot nem erdekli h boldog legyek neki csak az a fontos h az illetonek legyen penze (ezzel a mentalitassal ki lehet kergetni abgolagbol,ezert nem beszelek vele).


Hidd el nem veled van a baj, hanem nem birja elfogadni h nem vagy magasabban a tarsadalmi letran:-)))

2014. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Kerdezo, tudod, ki az anyos? A feleseged anyja.

Nem a baratnoe.



Maskor a szerelem kategoriaba ird, moderatornak is szoltam, hogy helyezzek majd at.

Ez ugyanis nem csaladi kerdes.

2014. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!