Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vízöntő és a Skorpió milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízöntő és a Skorpió milyen párosítás lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok babonás de jo lenne tudni =D am meg nem kell semmiem link egyszerüen csak mások véleményére lennék kiváncsi az se baj ha nem tapasztalta csak a független véleményekre vagyok kíváncsi =D [Én azaz a pasi vízöntő a lány pedig a skorpió aza barátnöm [nem rég jöttünk össze és érdkelne 1-2 vélemény =D])köszi elöre is =)
2008. aug. 16. 03:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
73%

Szia mindenki!

elmesélnék valamit. a Barátnőm Skorpió, én Vízöntő vagyok ugye. egy hete jöttünk össze, viszont eléggé viszontagságosak a körülmények mostanában. Na de nem köztünk! az a nagy probléma, hogy én most szeretnék vele felköltözni Budapestre, ő Októberben lesz húsz éves én pedig Februárban.Jelenleg GYMS-ben élek egy községben Ausztria melett. három falu van egymástól nem messze.. Zs.(jelen lakhelyem) R. Gy*alóka.. ez utóbbi településen él a barátnőm a szüleivel. Nekem viszont a könnyű drogos múltam miatt(Cannabis) sokan rossz hírnevet szerettek volna kelteni. Sikerült is három év alatt. Durcsa hogy pont egy skorpió lány fogott meg ilyen szinten.. De figyelj!A barátnőmmel egy r.-i buliban ismerkedtünk meg. Köztünk furcsa mód, tökéletes összhang votl az első perctől kezdve, most hihetetlen egy hét után azt kell hogy mondjam..."Szerinted korai kijelentés lenne ha azt mondanám: Szeretlek?!" tettem fel neki a kérdést egy tóparton ülve. azt felelte hogy nem, ezek után nem.. de mingyárt megértitek mért is van ez igy.. HOGY TÖK MIND1 HOGY MILYEN A TERMÉSZETÜNK A HOROSZKÓPUNK, HA TÖKÉLETESEN EGYMÁSRA VAGYUNK HANGOLVA. az első két napban nem nagyon volt probléma, a harmadik nap, mikor találkoztunk már halottam hogy a szülei nagyon de nagyon ellenzik ezt az egész párkapcsolat dolgot köztünk. Persze mi mit sem törődve elmentünk közös programozni' leszált az este barátnőmet hazafelé kísértem, de csak félútig jutottunk.Ketten. az édesanyukája állt meg melettünk autóval és szálította be a barátnőmet. Ő adott egy puszit az ajkaimra. ahogy az megvan írva.Édesanya örömére :D beszált és hazament. furcsa bizsergést éreztem ,mikor folytattam a hazavezető utamat... és nem véletlen! ahogy beértem az utca eljéhez, fékcsikorgás, kiszállt az apja a másik oldalon meg egy őszülő 50éveit taposó ex rendőr, a körzeti megbízott volt itt régebben. A barátnőm édesapja és ez a rendőrgyerek nagy haverok! az apja közölte hogy felejtsem el a lányát amig szépen mondja, a rendőr megakart támadni, én hirtelen nem tudtam ezt hova tenni.Hogy mért? mikor? és ki ő? hogy ezt csak úgy minden ok nélkül megtenné ha nem fogná vissza az após jelöltem' rendben nem tudtam mit mondani abban a helyzetben, ígéretett tettem, miszerint én nem fogom keresni a lányát.. de biztos voltam abban hogy ő keres majd engem, valahogy felfogjuk venni a kapcsolatot a holnapi nap folyamán egymással. igy is történt. Bucsúztató bulija volt Cse'-ben. van egy osztálytársa(-illetve volt-) aki azon a bizonyos estén abban a buliban az én legjobb barátommal jött össze.Amikor mi is. szóval elmentünk értük a bucsúztatóra, de nagy meglepetésünkre az édesanyja előbb ott volt mint mi... odahívta magához a barátnőmet és közölte(ő tudta hogy mi ott vagyunk, mert várt ránk...mikor mentünk cse'-re)hogy száljon be az autóba.. persze hogy nem szált be.. egy lassan húsz éves lánynak joga van eldönteni hogy milyen társasággal van. hogy kivel szeretne együtt járni és joga van megválasztani akár a saját lakhelyét is ugye.. erre a muter felcsörögte a fatert és odaadta a barátnőmnek a telefont.. közölte hoyg "látom te nem érted kislányom, kint lesznek a cuccaid a ház előtt és oda mész ahova te szeretnél." Körülbelül pont igy mondhatta.. hát furcsa, emrt K.A-án felszabadultságot és egyben félelmet is láttam/éreztem.. mintha örülne hogy "Szabad" és hoyg nem függ többé a szülőktől.. ez volt erre az első alkalom. megfogta a kezemet és mondta, hogy nem cask miattam és miattunk teszi, hanem elsősorban inkább maga miatt, mivel mindig jobban akarják tudni otthon hogy neki mi a jó.. felnőtt nő létére.:( és fogta a kezem.. és csókolt mint az előtt.Bízik magában és boldog.. az apjáék csupán azt hitték hogy miattam döntött igy a lányuk.nem tudják hogy nem. KÉpzelhetitek hogy mi volt akkor este, amikor hazavittük.. ja hát igen mind az előítéletek miatt, nem is ismertek csak a rosszakat halották rólam.fölhívták kb. este fél nyolc tájt és azt mondták neki, hogy ha nem ér haza nyolcra, akkor "minden borulni fog" tehát gondoljatok itt az én régebbi füves barátaimra is..(13éveCsonka csládban egy egyedülálló anya melett neveltem magam férfivé.) szóval hoyg ha nem ér haza K.A, akkor mindenkit elővesznek és a többi, és a többi.. jó. azt mondta hogy vigyük haza ne legyen több gond.. ez volt tegnap előtt-Most lassan éjjel két óra van. hazavittük. aztán engem is hazadobott a haverom.csak hogy az apja megint várt rám.. a házunk előtt. kiszált a kocsiból és elkezdett cibálni, nem akartam megütni, pedig ha akcióban vagy, akkor senki sem a barátod! Alapon.máskor igy gondolkoztam volna és nehéz is volt türtőztetnem magam, hogy nem mossak be neki egyet. hogy térjen észhez. amikor állba bas*ott... Na akkor borult el az agyam. véletlenül ütött meg. Akkor elégeltem meg és bejelentést tettem a Soproni rendőrkapitányságon, zaklatás ügyében. Elmeséltem a hölgynek akivel beszéltem, hogy mi történt, hogy van egy idegbeteg apa meg egy anya akik az előítéleteik szerint cselekednek, állítólag a lányuknak javára.. de közel sem. nem ismerik a lányukat, ahogy engem sem. ahogy engem sem az édesanyám, engem is kirakott már párszor először 18 éves sem voltam amikor elköltöztem Szombathelyre, majd utána Szegedre, majd pedig Budapestre mit sem ér a ház a két autó az a sok pénz ha a gyerekük nem érzi magát otthon boldogan, ha elakarjak tiltani 20 éves létére telefontól, internettől és midnen dolgotól aminek seígtségével tarthaná a kapcsolatot, velem a pasijával, na meg a barátaival.. kérdem én milyen jogon? szóval bejelentést tettem.Apuka azonnal hívta a már fentebb említett rendőr spant' hogy azonnal jöjjön le, mert gondok vannak. Ezzel sem volt hiba. szegény barátnőm ekkora már otthon kapta az érzést.kettőnkért, kettőnk miatt :S :'( lejött az a tányérsapkás úriember. telefonálgatott egyet kettőt, aztán odaadta egyszer csak a telefont a kezembe, hoyg ezzel a hölgyel beszéltél? és vélem felfedezni jó barátnőjének a hangját a vonal tulsó végén, akinél az imént tettem meg a bejelentésemet. Hogy nem érkezett zsiráról bejelentés, zaklatás miatt, nem tudják ki az a J.T(én) és a többi.. na ekkor elborult az agyam. Mindenki kint volt már az utcán és minket figyelt. Édesanyám az ő mostani barátja, az ismerettségi köröm végén már a barátnőm anyja is átjött balhézni! azt gondoltam talán nem fogják bántani a barátnőmet, inkább majd most szépszóval esetleg valami fajta kompromisszummal, hozza helyre otthon a dolgokat. Tévedtem :( (-közben rágyújtok-) az apja talán félrevezetésből, hogy időt nyerjen a lánya beskatujázására' hogy újra ne legyen senkivel csináljon meg mindent amit ők mondanak, nehogy a saját életét élhesse, tett nekem egy ajánlatot, hogy szerez nekem munkát.. eddig csak alkalmi munkáim voltak néha napján.. nem szorultam rá, hogy dolgozzak bárkire is.. azzal érvelt hogyha bebizonítom hogy tudok dolgozni ilyesmi, akkor hagyni fogja hogy együtt járjunk, amin persze átláttam ennyi tapasztalattal mögöttem.Hisz' több ezer embert ismerek, de most egy sem volt ott, amikor szükség lett volna rájuk..mind1 is. azt modntam rendben, akkor mégtisztább lett amikor mondta hogy egy két hét lehet hoyg egy hónap múlva kezdhetek csak dolgozni..?!:O Szerintetek? higgyek neki? XD nanemáááár :/ oké ebben maradtunk beszélgettünk még egy keveset.. ilyesmi aztán beültek az autóba a rendőrEX biciglire és mindenki hazament.. mind ez a saját házunk előtt. azóta is ideges vagyok és alig aludtam pár órát..egyébként a barátnőm édesanyja ezen községekben dolgozik postásként. tegnap délelőtt. édesanyám elkapta hogy majd ő megpróbál rá hatni.. hát ő is hazudozott jobbra balra, hogy a lány cask haverként tekint rám és a többi, közben szeretjük egymást, és képes volt értem felborítani az eddigi életét!! és képes is ;) de amit cseérbe kap tőlem... azért ő is szeret küzdeni és szerintem nekem is nagyon jó kis kihívás ez.. a történet most ott "áll" hogy sikerült tegnap délután (már az édesanyáink között lévő beszélgetés után) beszélnie a legjobb barátom barátnőjével akikkel kocsikáztunk legutóbb, és az üzeni hogy velem akar lenni és hogy szeret, elakar költözni nem bírja tovább otthon, mi tévő legyen. ezt közölte velem a "barátnő" akivel sunyiban tudott beszélni. én is jó mélyre ástam magam a kapcsolataim között és felvettem a kapcsolatot a fix munkámmal Budapesten és a fix albérletemmel, ami már nem cask engem illet, hanem a barátnőmet is ha megoldja hogy elszökjön.. mind ezt egy hét után. Magáért, egy abszolúte ízig vérig skorpió lányért.. én februári vízöntő vagyok. Már majdnem halak.. szerintem egyébként az életben semmi sem véletlen. Elköltözünk. és megtudja milyen az ha tényleg az fogja a kezét aki szereti és érte van, dolgozik és fizeti az albérletet. Csak takarítson ki és szeressn ! nekem ez a lényeg. Nem tudom hogy valakinek segítettem azzal hogy ezt leírtam, hogy küzdeni megéri... de leginkább magunkért.És a bennünk rejlő szeretetért.és az ki illetve megismeréséért, hisz ha a saját társaságunkban nem érezzük jól magunkat, nem is várhatjuk el hogy ő jól érezze magát a miénkben! ez az én történetem. Ez az eddig legkomolyabb dolog amit megélni véltem. Bár volt már sokkal roszabb is, de azt érzem hoyg ha valami értékes akkor ez a kapcsolat az!

ti is próbáljátok becsülni, egy melett kitartani, mert ki tudja mit hoz a holnap, és mit hagyunk magunk után.. a következő generációnak, ha igen... Üdvözlet: az egyetlen!!

2010. máj. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem jó párositás

(horoszkóp szerint is)

(tapasztalatból is)

2010. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A KOSNAK ÜZENEM,aki szerint az összes horoszkóp óvja a nőket tőle-hogy mennyire Igaz!!! és releváns.a kosok nagyon nagy manipuláló gépek-szeretnek az emberek lelkébe gázolni!!!és nagyon csalfák -egytől egyig
2010. dec. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sk.vagyok al egjobb b.nőm vizöntő-és a falra tudok mászni a hülye kérdései miatt-nagyon fontoskodó!-tudálékos.ennek ellenére bírom.de ha pasi lennék nem kellene.
2010. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Engem nem érdekelt hogy én skorpió vagyok ő vízöntő. De érzem kezd minden a feje tetejére fordulni. Folyton bele megy mindenembe és. Olyan dolgokra jön rá amit nem szabadna látnia. :-( kés élen táncolunk és én nem bírom ezt ideiekkel. de még nem vagyok képes el engedni. több mint 2éve együtt vagyunk...
2012. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
En is pont igy vagyok a parommal(en skorpio lany o vizonto fiu)... eleg sok koztunk a parazsvita amibol gyakran lesz erdotuz. De nem lennek kepes elhagyni. Tul mely a szerelmem iranta.
2017. júl. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Skorpió jegyében születettem, párom pedig vízöntő egyszerűen már közel 7 éve imádom rajongással őt szószerint, nem túlzok! Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de ha ne adj Isten félreértek valamit, le ülünk elmondom mit éreztem sértőnek, ő pedig elmondja hogy milyen kis butus tudok lenni, hiszen mindig minden körülmények között kizárólag engem fog szeretni. Megnyugatt, és az élet megy tovább. Egyedüli jegy amely betört mint egy szelíd kis csíkot,teljesen levett a lábamról, boldog vagyunk együtt! :)
2021. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
*születtem.
2021. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!