Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oroszlán férfi - Skorpió nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlán férfi - Skorpió nő (Halak aszcendenssel) mennyire jó párosítás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van példa arra is hogy a csillagjegy szerinti megállapított párosítások bejönnek,de sok az ellenpélda is
2009. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Ku**ára mindegy


Pont hazafelé tartottam tegnap este, és a helyi rádióban volt ez a téma. Aki vezette a műsort nő, ő már dolgozott a Blikknél, meg még valami nagy rádiónál is. Elárulta, hogy szépen googl-ben rákerestek, hogy mit írjanak, és ők írták szépen a horoszkópokat, és az ilyen párosításokat. JELZEM, SENKINEK SEMMI KÖZE A TÉMÁHOZ, ÁTLAG EMEBEREK.


Szóval szerintem, ne az döntsön, hogy valaki milyen csillagjegyű, ha szeretitek egymást, jöjjetek össze.


Remélem segítettem


17/F

2009. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Te hülye vagy!!!! Nem a csilagok számítanak hanem az h. szeretitek -e egymást vagy nem.
2009. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Figyelj nem vagyok hülye! Tudatlan 12 éves kis p.csák ne szólogassanak már be nekem és ne is írjanak ide! Legalább lenne vmi normális indokod de nincs. Már máshol is feltettem ezt a kérdést és sokan írták h bizony nem jó,ők is így tapasztalták.
2009. dec. 4. 20:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem horoszkopról van szó!!! [link]
2009. dec. 4. 20:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak olyanok véleményét várom,akik értik miről van szó, rendelkeznek is e téren tapasztalattal, normálisan elő tudják adni a véleményüket! Ha moderátor meg olvasná ezt véletlenül, törölje kérem a hülyézős hszt m nem vagyok kiváncsi senki fikázására! Kösz
2009. dec. 4. 20:29
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor sem vagy normális ha a horoszkópot nézed. nekem sokan mondták h két skorpió nem jó, hát ahhoz képest a párom és én is azok vagyunk és 3 éve boldogan élünk együtt. 22/L
2009. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is majdnemhogy mindegy a csillagjegy mert én például halak vagyok(bak aszcendens)és nem igazán jövök ki azokkal akikkel a horoszkópok szerinte ki "kellene". Azokkal pedig mindinkább, akikkel nem kellene:D Fura de nálam ez van.
2009. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség, én is nézegettem a horoszkópjainkat és azt mondták hogy ritka esetekben sikerülhet de már másfél éve együtt vagyunk :)
2009. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan van-e szerepe a horszkópnak, de én igazi temperemetumos Skorpió nő vagyok, a párom pedig tipikus magabiztos Oroszlán férfi és már több mint 4 éve együtt vagyunk, és szuper a kapcsolatunk. Igaz, mindketten szenvedélyesek vagyunk /nem csak a szexben/, de nem cserélném el senkiért a páromat - no, most tessék megkapaszkodni- még annak ellenéte sem, hogy 23 évvel idősebb nálam. Tehát nálunk működik!
2009. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!