Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Az egyik legrégebbi barátnőmmel már hat éve barátok vagyunk,olyan barátok,hogy hiába nem beszélünk hetekig,mégis jóban maradunk.Néhányszor eljárunk együtt,de mivel ő nem szeret nagyon inni(cigizni meg ilyesmit se),nem túl sokszor.Még szeptember végén kiültünk a Deákra beszélgetni,és odajött két srác hozzánk.Nem tetszettek annyira,de az egyik srác személyisége megfogott és összejöttünk.A srác viszont a barátnőmmel akart eredetileg összejönni(eleinte én segítettem volna neki,de a barátnőm megmondta,hogy nem érdekli a srác)és szerintem még mindig tetszik neki.Ha találkozunk folyton vele foglalkozik,viccelődik vele,akkor is,ha a barátnőmön nagyon látszik,hogy semmit se akar tőle,sőt már idegesíti.

A legrosszabb az az egészben,hogy tudom,hogy a barátnőm soha se verne át,ő kedves,őszinte és szókimondó.Magas,nagy szép szemekkel,jól öltözködik,de nem kihívóan...egyértelműen olyan,mint a barátom által még anno leírt ideál...Nem tudom mit tegyek,mert érzem,hogy ez megmérgezi a bárátnőmmel való kapcsolatom.Minden egyszerűbb lenne,ha szerezne magának egy pasit,de 18 évesen még egy kapcsolata sem volt,mert félénk,álmodozó típus...minden fiút visszautasított,aki nem tetszett neki,mondván,hogy nem lenne igazságos csak azért randizni,mert akar valakit.Neki csak a nagyon magas,vékony,gyerek arcú srácok tetszenek,akik kicsit művészlelkek.Mondtam neki,hogy ennyi elvárással egyedül öregszik meg,de nem érdekli.Engem meg ebben a szituban nagyon idegesít ez,főleg,hogy konzervatív és szerény,tehát még csak el se jár annyira,úgyhogy nem várhatom,hogy változzon a helyzet.

Nem tudom mit tegyek,a barátomnak nem akarom felhozni, nehogy szakítás legyen a vége,barátnőmnek meg nem hozhatom fel,mert tényleg mindig rendes,folyton udvariasan,de elutasítóan viselkedik a barátommal.Ha a barátom megtudja,hogy a barátnőmmel találkozom valami ürüggyel mindig velem akar jönni.Ti mit tennétek a helyemben??Vagy lehet csak túlreagálom?

17/l


2014. dec. 1. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"Neki csak a nagyon magas,vékony,gyerek arcú srácok tetszenek,akik kicsit művészlelkek"


a helyedben összehoznám a magas vékonnyal...(ha nem ismered olvasd el a múltheti kérdéseket, biztos írt vagy 20-szor)

2014. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze,ez már nekem is eszembe jutott,de honnan akasszak le egy ilyen srácot neki?
2014. dec. 1. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
van itt egy a fórumon évek óta...
2014. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!