Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogy kéne viselkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy kéne viselkednem ebben a szituációban? (balkukiságomnak köszönhetően összejött a csaj mással. )

Figyelt kérdés

szal kb tök egyértelmű volt mit akar, hónapokig csinálta, de nem léptem


aztán most meg összejött mással, és azóta verem falba a fejem , igen tudom hogy balf.sz voltam


most már csak az a gond hogy nem esik jól köszönni neki, nem esik jól látni a csávójával smacizni, rá sem bírok nézni

és ha mindezt végiggondolom akkor tökre az jöhet le neki hogy nagyon szánalmas vagyok, mert igen, mondjuk ki az vagyok elismerem, nem kéne hogy zavarjon mivel lépni nem volt kedvem, de most meg itt van tessék.


tudom hogy mekkorát hibáztam, de most már nem tehetem jóvá


most jön a színészkedős rész? mikor megjátszom hogy nemzavar, ugyanúgy beszélek vele, ritkán, és csakis a havert keresem benne


2012. márc. 19. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
es mi van, ha mindent elmondasz neki? nekem igy jott be a ferjem :D [o volt a balkuki, de az oszintesegevel kiutotte a "tronbitorlot" a nyeregbol, azzal, hogy mindent oszinten elmondott ;)]
2012. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mostmár csak annyit tehetsz (ha a jövőben egyáltalán akarsz még tőle bármit is), hogy a haverja maradsz és szépen kivárod, mig szétmegy a mostani barátjával.

Akkor majd léphetsz.

Ha elkezdesz bunkózni vele, a jövőben aztán végképp nem lesz sanszod nála, úgyhogy szoritsd össze a fogad, haverkodj vele továbbra is és ha szabad a pálya ne szúrd el még egyszer.

Persze egyből szakitás után nehogy letámadd, mert az is rosszul fog elsülni.

L/25

2012. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de én hogy lehettem ekkora balf@sz:O


azért néha elgondolkodok, hogy megéri ez nekem, vajon hogy fogok nézni rá ha szakít vele, pff

semmi rosszat nem tett velem, de mégis rosszul esik, ez így nagyon nehéz lesz játszani a jófej havert. am még haveri viszonyba sem állunk, ink olyan néha beszélős köszönő viszony, legalább is eddig úgy volt

2012. márc. 20. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!