Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kene ilyen szituacioban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene ilyen szituacioban tennem? Nagyon felek.

Figyelt kérdés
Felig neger vagyok, es sajnos nem a legjobb helyen lakunk, sok az idiota, osztol szerencsere mar jobb kornyeken fogunk elni. Az tortent, hogy a suliban van egy srac, regebben szerelmes voltam bele (nagyon helyes) es ezt valahogy megtudta. (csak tetszett nem beszelgettunk meg azelott) 2napja volt, hogy mikor mentem haza ramtamadt leszoritott a falhoz es megakart eroszakolni (elkezdet vetkoztetni) kozben haverja meg orkodott azt mondta " amugyis erre vartal" meg, hogy "ne uvoltsel hulye p*csa" meg meg sorolhatnam, de aztan meghallottak jarokelok, hogy sikitok, de az idiotak gyorsan elrohantak, viszont aztan a gyerek irt facebookon, hogy amit kitervelt azt megteszi, meg hogy nem tudok menekulni stb. az ismerosei szerint egy eleg "rendes srac" de mar nem egy oszt. tarsatol hallottam, hogy nagyon eroszakos tud lenni. Most erdei iskolaban vannak, de hetfon mar jonnek haza. Es baromira felek. Anyameknak szegyellem elmondani, a barataim se tudjak. pls az idiota valaszoktol kimeljetek meg .__. 14/L (bocsi az ekezetek miatt, telefonrol irok)

2014. máj. 14. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ez tényleg komoly, akkor azonnal szólj a szülőknek, tanároknak, rendőrségnek.
2014. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jobb lesz anyádnak rendőrséghez meg pszichológushoz vinni? te tudod
2014. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképpen mondd el a szüleidnek, és az igazgatónak is, vagy az osztályfőnöködnek!!!!!
2014. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kemény testvéred nincs akiben megbizol és fiú?Szerintem el kéne mondani.Meg agyonverni a gyereket.
2014. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért említetted meg, hogy félig néger vagy ? :D

Játsik ez valami szerepet az egész történetben ?

Ha nem, akkor ne vágj fel vele, mert Magyarországon nem divat feketének lenni, ez nem Amerika, meg nem Németország.

Itt a fehér faj az úr.

Jöjjenek a nagy nácizó kommentek, mesélj már mekkora náci vagyok :DDDDDDD

A fiúval kezdeni kell valamit, szerintem rúgd jól tökön.

2014. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj bátyádnak meg haverjainak vagy ha nincs,akkor valami erős fiú ismerősnek.Pl amikor az én húgommal hasonló történt,mázlija volt a srácnak,hogy bocsánatot kért a fiú meg a haverjai meg,hogy 1 haverom ott volt mert letéptem volna a golyóit a csávónak olyan ideges voltam és nem is mondhatni az,hogy én voltam nyerő helyzetbe mert ők 5-en voltak én meg a haverommal és csak 2 évvel voltunk idősebbek.Szólj valakinek akitől beszarnak!!
2014. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne tartsd magadban és lehetőleg ne közlekedj egyedül, kerüld az elhagyatott helyeket, és ha van olyan felnőtt ismerősöd vagy akiben megbízol ,mond el neki.
2014. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést a rendőrségen: van bizonyítékod:ott van a faceüzenet. És ezt mondd el a gyereknek,hogy megtetted a jogi lépéseket. Te emiatt sohase szégyelld magad. Próbáld kísértetni magad valakivel. Mondd meg neki,hogy őt naponta fogják sz.patni meg d.gni a nevelők a javítóintézetben. Eza valóság.
2014. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat :) ma este elmondom anyumeknak

kesdves 5#: ha nem vetted volna eszre te vagy az elso aki nyavajog emiatt

2014. máj. 15. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Anyádék

2. Police

2014. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!