Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén. Szerintetek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén. Szerintetek lehet valami egyszer még köztünk? Pasik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, nagyon félénk, velem csókolózott először életében, és azt mondta szép vagyok. Facen írtam neki, vissza írt, beszéltünk keveset de azóta nem írt (nem is sokat van fent) mivel nem ismerjük egymást annyira, talán nem is lenne miről beszélnünk..úgyhogy valahol nem is bánom..de élőben tök jól elvoltunkg

Attól, hogy facen nem ír, lehet még esélyünk?


2014. dec. 1. 23:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és be van állítva közeli ismerősnek. Szinte senkit és semmit nem likeol. RAJTAM KÍVÜL. Senki más lányt. És mielőtt azt gondolná valaki: én sem sokat facezek. Kb. fél óra egy nap. Csak

érdekel mit gondoltok.

2014. dec. 1. 23:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kérj tőle segítséget valami olyanban, amihez feltételezhetően ért. Egy férfinak imponál, ha egy lánynak a tudására, erejére van szüksége, utána köszönetként kínáld meg egy pohár borral. Közben beszélgettek stb...
2014. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet köztetek valami, de sokat kell rajta dolgoznod, mert nagyon félénknek tűnik a srác. Valószínűleg nem tudja hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban (itt nem a facees kontaktot értek, hanem mindent, én akkoriban pl kibírtam, ha 5 napig nem beszéltünk és egy héten csak egyszer találkoztunk).

L

2014. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beijedt a srác és ezért nem jelentkezik.Lépj te ha azt akarod hogy legyen még valami.Sajnos ő tényleg elég félénk lehet,és nem mer belekezdeni egy kapcsolatba.De bármibe le merném fogadni hogy miután megcsókoltad,azóta csak te jársz a fejében:)
2014. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
RÁMÍRT <3 <3 <3
2014. dec. 2. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!