Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt aki pénzért (szex nélkül), pár órát rám szánna, független hogy milyen is vagyok?

Figyelt kérdés
Mármint mindegy mit csinálnánk, meg hogy hol, csak hogy mégis legyen valami kontakt.
2014. dec. 2. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
???
2014. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noydra ***** válasza:
Ebben neked mi a haszon?
2014. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írj! :)
2014. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok szűz, barátnőm is volt 2 éve, szex csak átmeneti tudathasadás, nekem kontaktus kell, ölelés meg ilyenek, közös kaja stb.
2014. dec. 2. 00:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Pénzért randi?
2014. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát olyasmi, de nem így nevezném, randiért hálapénz.


Ez kicsit talán nehezebb, mint egy prosti, mert itt tényleg vagy nagyon jól meg kellene játszania magát, vagy tényleg élveznie kellene, egyébként semmi értelme.

2014. dec. 2. 00:25
 7/13 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha megpróbálnál bensőséges kapcsolatot kialakítani egy lánnyal, és nem pénzért próbálnál gyengédséget venni? tudod az normálisabb embereknél nem úgy működik ám, a gyökerekkel meg úgysem mész semmire...
2014. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

lány vagy?


én megpróbáltam, sőt majdnem minden nap megpróbálom, de ha ismeretlen van, akkor félek közel engedni, kivéve, ha látom rajta, hogy közeledni akar.


nem az önbizalmammal van baj, hanem a reflexeimmel. automatikusan elutasítom, hülyeséget beszélek, bunkó vagyok - akaratlanul és előítéletes.


viszont ha valakit ismerek, akkor nem, akkor ö vele jól eltudok csevegni meg ilyenek.


ennek múltbeli sérelmek lehetnek az okai. de az idő nem gyógyír, ezért akartam ezt megpróbálni.

2014. dec. 2. 00:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor a saját problémáidon dolgozz egyelőre, mert az nem fog segíteni, ha kidobsz egy halom pénzt valami csajra, aki majd több-kevesebb sikerrel eljátssza, hogy szeret téged. Tiszteld már magad annyira, hogy ezért nem fizetsz valakinek.
2014. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmennék találkozni valakivel ingyen is, csak az a baj, hogy duci vagyok és félénk. Így meg senkinek sem kellek.
2014. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!