Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16-18 éves "elvárja" a sexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16-18 éves "elvárja" a sexet?

Figyelt kérdés
Mármint csak olyan lánnyal járnak aki hajlandó velük lefeküdni? (nem szűz fiúkra gondolok)

2014. dec. 1. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem. 17/f
2014. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én se

18

2014. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen (mármint én elvárom)

18/F

2014. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs valami betegsége akkor elvárja. Ez a normális. Ha nem kívánja ott valami baj van.
2014. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mar 14 évesen IS ELVARTAM !!!!️!!!!!!
2014. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon beteg ?❓?
2014. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tőlem a 15 éves barátom elvárta (VOLNA).

Nem csoda hogy elváltak útjaink.


15l

2014. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, előbb-utóbb azért "illene" szexelni is. Gondolom, te arra vagy kíváncsi, mennyit hajlandóak várni ebben a korban... szerintem teljesen személyfüggő.
2014. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kisboltos ***** válasza:
91%

Én várnék, mivel ha összejövök egy lánnyal, akkor azt nem azért teszem, hogy csak lefeküdjek vele. Én ilyen vagyok.

De tapasztalataim szerint nagyon nagyon kevés ilyen srác van. Ha tippelnem kéne úgy az emberek kevesebb, mint 10%-a.

De ne értsd félre, nem egy csúnya srác vagyok, aki önbizalomhiányos, és introvertált. Pont ellenkezőleg!

Így értettem ezt a kevesebb, mint 10%-ot.

Jelenleg is egy olyan lánynak próbálok udvarolni, akiről tudom, hogy ezt értékeli, csak nehéz ezt bebizonyítani:D

Ha gondolod beszélhetünk ennek a miértjeiről.


18F

2014. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de minek járni valakivel ha még meg se dughatod :)
2014. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!