Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Egyik beszélgetős oldalon egész jót beszélgettem a sráccal ,és aztán arra gondolt,h facebookon is folytathatnánk,én belementem,miért ne.

Kiderült képek alapján,h van barátnője , amit én tiszteletben is tartottam,tartok is természetesen. Ez fel is jött szóba ,és mondtam,én nem szeretnék ebből félreértést , de azt mondta,h nyugodtan beszélhetünk ,nem lesz belőle probléma.

Aztán így pár napja levelezünk, suliról , amiket szeretünk csinálni ,szóval szinte mindenről.

Egyik alkalommal feljött szóba,h ki milyen zenét szeret ,és ő belinkelt egy zenét...fura volt,h olyat,ami írja a dalszöveget. a zene arról szól,h : megpróbállak nem szeretni. Olyan furán vettem magamban ,és megfordult a fejemben,h nekem küldte ezt ..

Nyilván ez csak megfordult a fejemben , és remélhetőleg nem akar semmit, és csak én látom úgy ,hogy többet foglalkozik velem ,mint kellene.


Gondoltam megosztom veletek,mi a véleményetek erről.


2014. dec. 2. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán... Vannak, akik a barátnő mellett tartanak még egy-két-három másik lányt.

(Volt olyan, hogy engem csaltak, volt, hogy velem akartak...) Nem dőlnék be neki.

2014. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak interneten beszéltünk,nem találkoztunk

nem szeretnék egy kapcsolatot szétrombolni

2014. dec. 2. 00:43
 3/6 anonim ***** válasza:
voltam hasonló helyzetben de nem akart tőlem semmit a fiú szerintem ez még nem elég hogy ilyesmin kattogj
2014. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az is igaz. csak felmerült bennem a kérdés.
2014. dec. 2. 01:20
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy vonzódsz hozzá és jól esne ha neked küldte volna ? Annak ellenére hogy tudod hogy ez nem helyes
2014. dec. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tud jól esni ,mert arra tudok gondolni csak,h akkor a lánynak rossz lenne....és sajnos az én volt barátom csinált ilyet , és elítélem azt,aki ilyet csinál
2014. dec. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!