Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suli váltás, Hogy szeressenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suli váltás, Hogy szeressenek? Fiúk bejönne a stílus?

Figyelt kérdés

Januártól új iskolába megyek. Általánosba csöndes vissza húzódó lány voltam majd 8. ra másik sulimban ,(mert általánost is váltottam) ott se a kis kedvencek közé tartoztam. Most közép suliba járok 10. be , vannak olyanok akikkel jóban vagyok , de olyan isten igazi nagy barátnőm nincs. Bulizni sosem járok (járnék, de kivel) annyira senkivel sem vagyok jóban. Meg szeretnék változni eddig mindig volt valaki akinek meg akartam felelni. Nem akarok másoknak csak magamnak. Nincs egy kialakult ízlésem, ruhák terén. Nem igazán vonzom a fiúkat, nem vagyok az a hű de szép, csinos lány de nem vagyok csúnya se. Többször mondták már hogy a kisugárzásommal van a baj, ezen hogy tudok javítani? Anyukám és apukám elváltak , Apámmal az eddigi kisvárosból 200km-re 1,5-szor akkora városba költözök. Teljesen új esélyként fogom föl. Hogy viselkedjek az új suliba? Nem akarok szürke kis egér lenni, de olyan se aki mindenbe beleszól. Tudnátok segíteni ? Hogyan illeszkedjek be?

Hogy legyen saját stílusom? Ezek az össze állítások tetszenek:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

Gondolom ebből túl sokat nem tudtok meg , ha priviben segítetek az is megköszönném


2014. dec. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond:) majd úgyis jön ez magától:) amúgy nekem is azt mondják mindig hogy simán lehetne barátnőm, és nincs velem semmi baj csak kicsit bátrabbnak kéne lennem :') ha van kedved beszélni irj:) 17F ( talán mindkettőnknek jót tenne:) )
2014. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most pont abban a korban vagy, amikor még keresed önmagad. Még nem alakult ki teljesen a világnézeted, stílusod stb.

Mindenképp légy önmagad. Legyél nyitott a lehetőségekre. Állj optimistán a dolgokhoz. Ne akarj görcsösen megfelelni másoknak, legyen véleményed, de ne akard mások torkán mindenáron lenyomni.

A ruhákról nem tudok nyilatkozni. Ahhoz látnom kéne rajtad, mert így külön-külön nem rossz, de az összhatás lehet, hogy nem igazán állna jól.

2014. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kisugárzást lehet változtatni, az élmények nagyban befolyásolják.

Azt ajánlom hogy legyél határozottabb, emellett a kiegyensúlyozottság és a nyugalom is nagyon jót tesz.

Az általad linkelt képek is mutatják hogy van ízlésed.(nekm a 4. teszik legjobban)

Nekem ezek a dolgok segítettek abban hogy barátnőm legyen.

Amennyiben szeretnél írj, szívesen beszélgetek.

Sok szerencsét. ;)

2014. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyelj nem a ruha teszi az embert.Nem kell másnak mutatnod magad mert akkor sosem fogod megtudni h ki az aki önmagadért szeret.Légy olyan mint amilyen a valóságba vagy és ne akarj Selena Gomezt vagy Bella Thornt játszani mert azok mind csak színészek karakterek és nem a valóság.A valóság te vagy és azt add.Mindenhol lesznek olyan emberek akiknek valami miatt nem fogsz tetszeni vagy valami okból kifolyólag nem leszel szimpatikus.Ha mindig másoknak akarsz megfelelni akkor sosem fogod megtalálni a saját egyéniségedet és világ életedbe bábúként fognak mások rángatni.
2015. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!