Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílus váltás hogyan?

Stílus váltás hogyan?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok 155 cm magas 48 kg. Szeretném a teljes ruhatáramat felfrissíteni ill stílust váltani.

Amik nagyon tetszenek mostanában azok a virágos, csipkés és neon színű és szegecses darabok. Szóval szeretnék úgy öltözködni mint a mai 20-on évesek.


2013. júl. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés, ha megválaszoltad magadnak? :D Bármelyik boltban találsz ilyen ruhákat, amik ma divatosak. Megveszed őket, és kész.
2013. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak amiket másokon láttam eddig egyet se láttam boltban.
2013. júl. 21. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
ne is bánkódj miatta..én kifejezetten nem szeretem ugyanazokat a cuccokat hordani mint ami másokon van. Ha meglátsz egy üzletben egy neked tetsző ruhadarabot, ami beleillik az új stílusképedbe, akkor próbáld fel, vigyél be több ruhadarabot is, párosítsd őket, és ha tetszik az összhatás akkor vedd meg. Stílust ellesheted másoktól, de a komplett másolás szerintem nem pálya. Legyél egyedi!
2013. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ebay.com-on be irod ezeket kidob ilyen ruhákat, jók és olcsó is, és csak neked lesz olyanod :D
2013. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!