Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek üzenem, de főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek üzenem, de főleg Neki?!

Figyelt kérdés
kedves mindenki (de főleg Ő)! ne tűnjetek el szó nélkül hosszabb beszélgetés után. egy elköszönő levelet nem nehéz írni, hát tegyétek meg. ne legyetek bunkók!

2014. dec. 2. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nevezd meg, mindenkinek joga van tudni ki ez a bunkó!
2014. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de most megyek, szia.
2014. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is üzennék valamit annak akit szeretek, megragadva az alkalmat.
2014. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ba ssza meg, ez lehet én vagyok. :/
2014. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet.
2014. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem mondom el kinek szól ez elsősorban sem itt, sem privátban. mindenki aki magára ismert küldjön egy üzenetet annak akit mostanában szó nélkül otthagyott. és JAVULJATOK!!
2014. dec. 2. 17:50
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem küldök a lánynak, mert küzdöttem érte fél éven át, és aztán felültetett a semmire. Menjen a pokolba!
2014. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De ez a ti hibátok is. Miért nem élőben ismerkedtek vagy sehogy?
2014. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha annyira hiányzik, miért nem írsz rá Te?


Elég sokszor nem írok vissza mostanában, de annak általában oka van, pl. bunkó volt az illető vagy megbántott. A legutóbbi esetnél meg azért nem válaszoltam, mert lebetegezett a levelező partnerem.

2014. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
írtam, de nem válaszolt. nem fogom zaklatni.
2014. dec. 2. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!