Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak még huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak még huszonéves korára sem volt soha párja, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Holdon lakik mint egyedüli telepes.
2014. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

annak sok oka lehet.

1 lehet nem akar

2. leszbikus

3. csúnya mint a bűn.

2014. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem akart párt maga mellé.
2014. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Félénk, visszahúzódó.
2014. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem akar dugni. :-)
2014. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olyan beszari,hogyha ezt ő írná ki,és küldenék neki üzenetet,akkor nem válaszolna,vagy közölné hogy ő nem ismerkedik neten,meg kb sehol.De azért várja a csodát.

Lehet az igazira vár...bár ilyennel még nem találkoztam.

A másik ok pedig ha csúnya.

2014. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem 24 éves koromig nem volt senkim. nem vagyok csúnya, nem vagyok visszahúzódó, félénk, zárkózott se, nem otthon ültem 24/24, eljártam szórakozni, ismerkedni. voltak is kisebb kalandjaim, de egyikből se lett semmi komoly.

valószínűleg azért, mert túl nagyok voltak az elvárásaim és nem akartam semmilyen kompromisszumot kötni, csak azért, hogy elmondhassam, van valakim nekem is. nem jött olyan fiú, akire én vágytam. plusz az is biztos rátesz, hogy nehezen kerülök közel emberekhez, nehezen fogadok bárkit is a bizalmamba. de már van barátom egy ideje..:)


nem kell feltétlenül nagy defektet keresni emögött. több ilyen lányt is ismerek, akinek 20-22 éves koráig nem volt senkije és ők is teljesen normálisak, egyszerűen csak így alakult az életük. nem mindenki áll össze az első helyesebb szembejövővel, csak hogy ne legyen 'szingli' és valakinek vannak fontosabb dolgok is az életben, mint pasizni.

2014. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl válogatós.
2014. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szocializálódási problémák (család miatt, kevés barát miatt stb.)

Ízlés problémák (elérhetetlen emberekért van oda akik sztárok, vagy sima hétköznapi emberek, de teljesen plátói a dolog)

Személyiség béli problémák: kiállhatatlanság, flegmatizmus, akarnokság, görcsösség stb.

2014. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én okaim a következőek voltak:


- visszahúzódó, félénk, introvertált személyiség

- szociális esetlenség (szülői elnyomás és bántalmazás hatására főleg)


A húszas éveim elejéig önmagam rendberakásával voltam elfoglalva, nem akartam sérülten beleugrani olyan dolgokba, amiket később tutira megbántam volna :)

Meg is lett az eredmény, mert hála az alapos önismeretemnek (is), a megfelelő emberrel kezdtem kapcsolatba, aki mára a férjem.

2014. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!