Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan huszonéves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan huszonéves lány, akinek soha nem volt még kapcsolata és fel is adta már, hogy valaha lesz?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt még nem volt kapcsolatom ,de nem adtam fel, csak nehéz megtalálni a megfelelő személyt
2014. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra rámozdulnál mi?!
2014. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, mivel én is lány vagyok.
2014. nov. 19. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást.
2014. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem volt még kapcsolatom és nagyon-nagyon messze vagyok tőle, hogy legyen. De azért nem adom fel. :)

Amúgy, te miért érzel így? (Már ha akarsz róla beszélni.)

2014. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába próbálok változtatni magamon, fejleszteni magamat, hiába sportolok, öltözködöm csinosan, még visszajelzéseket sem kapok, nemhogy bárki is közeledjen hozzám. Valami végzetes defektem lehet, ami miatt soha nem leszek elég jó.
2014. nov. 19. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem. És nagyon sajnálom, hogy így érzel. :(

Van esetleg valaki, aki közel áll hozzád, akit meg tudnál kérdezni, hogy szerinte mi az oka ennek? Hátha egy külső szemlélő felismerne valamit.


Hozzám se közeledett senki eddig, pedig már elmúltam 25. De azért megpróbálok hinni benne, hogy lesz ez még máshogy is. :) Próbálok pozitívan gondolkodni, de persze nem könnyű. Mindig előjön ez a gondolat, amit írtál is, hogy valami nagy gáz van velem, ha eddig senki sem érdeklődött irántam.


Hát, szóval kívánom, hogy sikerüljön megtalálnod azt, aki értékelni tud! Ne add fel! :)

2014. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Nézd, mindenkinek van párja, olyan nincs ,hogy nincs. A lényeg ,hogy próbálj minél több helyen megfordulni, mert azzal nő az esély annak, hogy rábukkanj arra, aki potenciálisan életed szerelme lsez, és viszont. De ,ha gondood, és szeretnél őszinte véleményt, akkor szívesen mondok. Küldhetsz képet is , ha szeretnél.
2014. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!