Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene ezt feldolgozni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ezt feldolgozni?!

Figyelt kérdés

Nem akartam gyereket 28 éves korom előtt, ezt ki is jelentettem rögtön a kapcsolati elején a barátomnak. Két éve jártunk már, és ő egyre többször hozta fel a gyerek témát, de mivel még tanulok és nincs saját keresetem, megint nemet mondtam.


Mindig is fogamzásgátlóval védekeztem, a mai napig. Viszont amiről nem tudtam az az, hogy a barátom kicserélte a tablettáimat (gyógyszerész egyébként), rövid úton teherbe is estem...


Mikor ez Számomra is világossá vált, mindent bevallott, de azt mondja egyáltalán nem sajnálja.


Hogyan nézzek ezek után a saját gyerekeimre? Hogyan bocsássak meg annak a személynek, akit eddig a legjobban szerettem a világon?!


2014. dec. 3. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez igaz, elmennék elvetetni a magzatot, a srácot meg otthagynám a francba egy szó nélkül.
2014. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Csináltass abortuszt. Nem lesz majd annál melengetőbb érzés számodra, hogy kinyírod az imádott gyerekét.

Mivel nő vagy, erre minden jogod megvan.

2014. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

nincs annal nagyob baromsag, mint igy lancolni valakit magadhoz... eddig meg csak a masik oldalrol hallottam ezt, hogy a no szandekosan esett teherbe, hogy a pasit megtartsa, hat az se jobb.


ezt en ugy dolgoznam fel (de ez nem szentiras, nem kell kovetned, nyilvan), hogy azonnal otthagynam a sracot. aki igy atver es kihasznal, az nekem nem kell, barmilyen is volt eddig a kapcsolat.


a gyereket meg... a te dontesed, ebbe sem en, sem a tobbi valaszolo nem szolhat bele.

2014. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az abortusztól lehet hogy fogamzásképtelen lennék...
2014. dec. 3. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg add örökbe a gyereket.
2014. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

na igen,könnyen mondják a dolgokat,közbe meg ott maradsz te is félhullán.


hát neveljétek föl,miért ne? sok boldogságot,és ne egyél a sütiből amit a gyógyszerész süt.mert nagyobb turpisságot is lehetne csinálni mint egy becsúszott gyerek :)

2014. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Ne csinálj abortuszt! Borzalmasan fogod érezni magad utána! Egyébként az a gyerek a te gyermeked is és hogy lehet valaki olyan gonosz hogy azt mondja öld meg a saját gyereked hisz félig az övé is. A gyerekedet szívatod (ölöd meg) azért mert valaki másnak akarsz fájdalmat okozni? Akkor inkább add örökbe.


Beszéljétek meg egymással a dolgot, próbáljátok megérteni a másik szemszögét és megegyezni. A szeretetbe beletartozik a megbocsátás is.


Ha pedig tényleg abortuszt akarsz akkor előtte ajánlom ezt a filmet:

https://www.youtube.com/watch?v=F2K6wnU4Hco

2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Abortuszpártolóknak:


valsagterhesseg.hu

2014. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
7-es, takarodj már a szemét propaganda szaroddal a büdös francba.
2014. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!