Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy sikerült újra megbízni az emberekben nagy csalódás után? Mennyi időbe telt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy volt mellettem egy ember, akivel megoszthattam a terheimet.
2014. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyszeru soha senkiben ne bizz meg,aztan nem lrsz csalodas!
2014. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már soha nem bízom senkiben vakon.

Bár egy idő után mindegy már.

2014. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Könnyen :) Egy másik ember akivel találkozol, nem kell általánosítani.. attól h vki átkúrt, még nemfog mindenki..
2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Rá fogsz jönni, h sose lehet bennük megbízni, mert nem érdemlik meg...

Állandóan csalódás ér, minden nap, ahogy elhagyom a kis burkomat, a szobámat...

Folyton félek, h mikor fognak valami rosszat csinálni velem, vagy egymással...

Nem érdemes megbízni bennük, bízz Magadban!

Ha bízol érhet csalódás...

2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Istenem, ezek a negatív emberek.. ne bizz senkiben.. persze.. az neked lesz szar.. soha nem fogod tudni elengedni magad..
2014. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az embereknek ehhez semmi köze. A csalódást egy okozza a hétmilliárdból. Soha eszembe se jutott másokat hibáztatni érte.
2014. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod, nekem nem egy olyan titkom van, amiről sem a szüleim, sem az öcsém, sem a legjobb barátom sem tud. Itt kezdődik a dolog lényege, mindennaposnak kell lenni, csak afelé kell nyitni, aki megérdemli, de neki sem kell mindent tudnia. :)


18/F

2014. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan.Mivel tudom,hogy nem minden ember egyforma(szerencsére)!Így miért ne barátkozhatnék számomra szimpatikus emberekkel.Aztán ha átver,hát így jártam,tovább lépek.
2014. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég nehéz! Ha már egyszer volt egy ember az életedben, akit angyalnak láttál (hittél), majd rá kellett jönnöd, hogy egy undorító féreg…ilyen csalódás után nehéz már bármiben is hinni. Ha már egyszer nagyon erősen hittél, és utána aztán hatalmasat estél pofára… :(
2014. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!