Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek, hogy viselitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, hogy viselitek, hogy körülöttetek mindenfelé eljegyzések meg esküvők, ti pedig még fényévekre vagytok ettől?

Figyelt kérdés
Még csak kinézve sincs senki, aki tetszene.

2014. dec. 3. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Há.t öszintén, lexarom. Ez van, így jártam.
2014. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem kivétel nélkül bejön majdnem minden lány, én mégsem tetszem senkinek.
2014. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdekel. Esküvő? Eljegyzés? Sok boldogságot az érintetteknek. Lesza...rom.
2014. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy. Az én külsőmmel úgy sem lesz soha senkim, szóval nem aggódok miatta.
2014. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Ő bajuk, én nem akarok nősülni így szívesen végignézem majd a válásaikat is.
2014. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Há' én nem vagyok fényévekre tőle az összesen ott vagyunk a bandával.


Aztán néha ránk kiált az a csávó öltönyben hogy "húzzuk rá"... Akkor dolgozni kell, ütnöm kell a cimbalmot, Zsiga bácsi hegedül, az unokatesóim meg brácsa, cselló, harmónika mikor kell... Néha ceglédi kanna.


Jók ezek az esküvők mindig ehetünk a maradékból meg kapunk páleszt. Meg fizut! Jó sokat. Meg amit még elhozunk, de az bónusz

2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van barátom, de eszem ágában sincs házasodni jelenleg, maximum valami haldokló 95 éves milliárdoshoz mennék hozzá szívesen.
2014. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szánom őket,és melyikből lesz bármiféle jövő ugyan már :) sehol nem lesznek
2014. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az esküvő meg ilyesmi nem érdekel, talán soha nem is akarok házasságot kötni, de gyereket biztosan nem szeretnék. Azt viszont nehezen viselem, hogy gyakorlatilag csak én közlekedek egyedül az utcán, rajtam kívül mindenki mindenhová a párjával megy.
2014. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
MÉG nem késtem el 22 évesen. Volt kinézve egy lány, alakulgatott is a dolog, de nemrég rázott le.
2014. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!