Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szerencsétlen vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szerencsétlen vagyok. Mi lesz vajon később? (Hosszú, többi lent) L

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy én egy 19 éves lány vagyok külsőre szerintem olyan átlagos kategóriába tartoznék ha nem lennék túlsúllyos, most jön majd egy pár dagadtos beszólás de nem számít, szóval próbáltam fogyni, diéta és mozgás, kb 2,5 évig csinátam és egy kg sem ment le rólam.. Mások azt mondták az arcom szép bár én ezt nem hiszem, egyedül a hajamat szeretem magamon ennyit tartok szépnek magamom.. Nem is hanyagolom el magam mert ápolt vagyok, nekem ez fontos és a ruháimat is próbálom úgy megválogatni hogy a méretemtől függően legyen valamilyen szinten divatos...Mondják azt hogy mindenki életében van olyan személy akinek legalább egy kicsit tetszik.. Na az enyémben nincs.. Soha nem is csókolóztam még. Szerintem nem is fogok.. Nem akarom itt sajnáltatni magam, csak érdekelne hogy milyen kilátásokat láttok ti a jövőmre nézve így ismeretlenben.

A normális válaszokat előre is megköszönöm.


19/L



2014. dec. 3. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ez a leírt elég kevés, de szerintem minden jön ha jönnie kell..ha érted mire gondolok. velem is így történt:)
2014. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ti csajok hajlamosak vagytok alulértékelni magatokat, küldesz képet privátban?
2014. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi egyebet írjak még hogy ne legyen kevés?:)
2014. dec. 3. 22:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Nőként simán van esélyed párt találni magad mellé, ne aggódj. Akkor lennél nehéz helyzetben, ha férfi lennél.
2014. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
arra gondolok, hogy nem ismerlek így nehéz véleményt alkotnom:D
2014. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Xtassy válasza:

Kedeves 19L


Elosszor magadat fogadd el ugy ahogy vagy. ONBIZALOM !!!

Tudom ezt konnyu mondani.

1. elso sorban az egesszseged miatt probalj fogyni, ne pedig a kinezet miatt. MAGADD MIATT !!!

2. Egy boldog, mosolygos, jo indulatu lany, meg ha tulsulyos is, sokkal jobb mint egy model gusztustalan viselkedessel.

3. Mindnekinek meg van a parja, neked is meg van valahol. Keressd meg. Elotted az elet !!


Nem vagy... vak, rokkant, suket, rakos, stb stb. Tedd ossze a kezed es orulj hogy elssz, legyel boldog.

Segits masokon, mikor voltal utroljara onkentes munkan peldaul valamelyk szeretet otthonba? Nezz korul, es ertekeld hogy neked mennyivel jobb sorsod van.


Sajnaltatni mindig tudja magat az ember, (en is) de ennek nem szabad be dolni.


kilatasok a jovodre? a te sorsod kormanya a sajat kezedben van. ELJ VELE ! ne enged masok hulyesege hogy teged befolyasoljanak.

2014. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát sztem sem kell aggódnod, bár ha képet is küldtél volna többet tudnánk mondani ! :)
2014. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem van pár alapvető rossz gondolatod magadról.


Én egy elég átlagos pasi vagyok, szerintem jó alkattal (csak izmos nem vagyok) mégis tudok vonzónak találni egy duci lányt is. Szóval a külsőddel ne legyen sose gondod.


Az edzéses résznek meg örülj, jó ha mozogsz. Nem az a lényeg hogy fogyj, hanem hogy mozogj.


20/f

2014. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem fogok hazudni,de semmi jó.Annak örülj,amíg nincs bajod!
2014. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En szivesen ismerkednek veled, ha van kedved irj 😊 24f
2014. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!