Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztelt Lányok és Nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt Lányok és Nők! Amikor azt mondjátok, hogy bejönnek a szakállas srácok milyen szakállra gondoltok tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Mert ahogy észreveszem bizonyos fajták automatikus kizárást vonnak maguk után, néhányra meg "hű de jó" skandulum megy.


Amit még észrevettem az az hogy a bajusz az instant kasza, komolyan ez napjain "anti szexszimbóluma"


De milyenre gondoltok?


1.Amolyan "brit popzenekarosokra" mint amilyen van pl Jenson Buttonnak meg a Coldplayes embernek


[link]


2.Körszakáll amilyen pl Kossuth Lajosnak volt


[link]


3.Az a furcsa kis "menő arc vagyok" szakáll amilyen az ilyen irodában szenvelgő hajtsuk a pénzt jellegű kövérkés emberkenek van?


[link]


4.Az a fajta ami már ténylegesen szakáll de még épp elegáns (Piedone, Alonso mostanság, Séf bácsi)


[link]


5.Az a hosszú elburjánzott rabbi és ZZ Top szakáll


[link]


6.Az ilyen őrült szakállak


[link]


7.Egyéb (kéretik példával mutatni)


(pl postal dude szakáll [link]



#szakáll #arcszőrzet #bizarr #na melyik #válogatós csajok #szakállam titkár #úristen ez de gáz
2014. dec. 4. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A párom bajszus, szakállas. Nincs nekem kedvenc típusom, az összhang a lényeg, és hogy jól áll e neki.
2014. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lesz bajszos kérdés is, bár ott arra számítok hogy fújjolás lesz.
2014. dec. 4. 13:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Régen úgy voltam, hogy bajusz, úristen :D aztán mégis a páromnak van. Neki jól áll.
2014. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Na erre most tényleg kiváncsi vagyok! :D

25/F (szakállas)

2014. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3


Akkor majd várlak ott is :D

2014. dec. 4. 13:37
 6/15 anonim ***** válasza:

A páromnak ilyesmi van, DE bajusz nélkül. :D A bajuszt utálom.:D

[link]


(jobb képet nem találtam...)

2014. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez kb az egyesre hasonlít leginkább.
2014. dec. 4. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Az egyesre egyáltalán nem hasonlít. Neki az arcán nem nagyon nő vagy ahol nő, ott csak itt-ott.
2014. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Véletlen entereztem.

Szóval ott meg borotválja, meg neki nem ilyen "göndör" :D

2014. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8


Akkor egyéb...?

2014. dec. 4. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!