Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztelt Lányok és Nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt Lányok és Nők! Amikor azt mondjátok, hogy bejönnek a szakállas srácok milyen szakállra gondoltok tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Mert ahogy észreveszem bizonyos fajták automatikus kizárást vonnak maguk után, néhányra meg "hű de jó" skandulum megy.


Amit még észrevettem az az hogy a bajusz az instant kasza, komolyan ez napjain "anti szexszimbóluma"


De milyenre gondoltok?


1.Amolyan "brit popzenekarosokra" mint amilyen van pl Jenson Buttonnak meg a Coldplayes embernek


[link]


2.Körszakáll amilyen pl Kossuth Lajosnak volt


[link]


3.Az a furcsa kis "menő arc vagyok" szakáll amilyen az ilyen irodában szenvelgő hajtsuk a pénzt jellegű kövérkés emberkenek van?


[link]


4.Az a fajta ami már ténylegesen szakáll de még épp elegáns (Piedone, Alonso mostanság, Séf bácsi)


[link]


5.Az a hosszú elburjánzott rabbi és ZZ Top szakáll


[link]


6.Az ilyen őrült szakállak


[link]


7.Egyéb (kéretik példával mutatni)


(pl postal dude szakáll [link]



#szakáll #arcszőrzet #bizarr #na melyik #válogatós csajok #szakállam titkár #úristen ez de gáz
2014. dec. 4. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most találtam egy másik képet:

[link]

Erre jobban hasonlít, csak ugyan úgy bajusz nélkül, plusz még annyi változással, hogy ami az alsóajka alatt van kis pamacs nincs összenőve magával a szakállal.

Tudom, hülyén hangzik, de nem tudom jobban elmagyarázni és nem is értek hozzá.

[Bár nekem több fajta szakáll is bejön, de neki ez áll jól.]


Azért remélem segítettem.

2014. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem így általánosságban az egyes típus jönne be, vagy inkább a borosta. :)


A bajusz nagyon nem jön be csak úgy magában. Nem láttam még olyat, akin tetszett volna.


De inkább legyen szőrös, mint csupasz babaarcú. :D

2014. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az 1. és a 4. egészen jók. De a viselőjüktől is függ, nem csak a szakáll számít önmagában, Bud Spencer még nem lesz jó pasi attól, hogy van szakálla. :D
2014. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mi a baj Buddal? Mármint mostmár idős, de fiatalabb korában?
2014. dec. 4. 15:39
 15/15 anonim ***** válasza:

Elég butaságok vannak itt, azt hittem ez egy nagyon jó kérdés lesz... De most komolyan ilyen 5,6 -ot hogy lehet már megkérdezni, mikor még egy hülyegyerek is tudja, hogy nagyon nem jön be szinte senkinek manapság...

Sokkal normálisabb és komolyabbakat is kiválogathattál volna.

2014. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!