Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem sofőrként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem sofőrként egy irodistánál? Kamionsofőr vagyok belföldön, sűrűn járok egy helyre, ahol megtetszett az egyik irodista lány, de nem merek lépni.

Figyelt kérdés

Nem beszéltem még vele, csak köszönőviszonyban vagyunk. Általában koszos, nyakig saras munkás ruhában vagyok, ő pedig nagyon gyönyörű és elegáns, félek hogy elküld majd.


Talán 22 éves lehet, én 24 vagyok.


2014. dec. 4. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, erre a kérdésre majd mindannyian ugyanazt a választ írjuk, hiszen minden kamionsofőr egyforma, és az irodista lányok között sincs különbség. :D
2014. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meglehet, de előre felesleges prekoncepciókat gyártanod mert komolyan befolyásolhatja a végeredményt.
2014. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne? egy irodista nem egy bank igazgató,az is csak egy kihajtott melós.
2014. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak nálad ,,trébb" beosztású emberkék is,akik beprópálkoznak irodistáknál,és akinek nagy az önbizalma,meg tudja,mikor mit kell mondani,annak bejön a dolog.Tudom,mert közöttük mozgok,tehát látom.
2014. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hat sztem nem.

en egy fuvarozo cegnel vagyok ferfikent irodista.

maradjunk annyiban, hogy az irodai dolgozok jelentos resze lenezi a soforoket nem is kicsit. szoval hacsak nincs vmi nagyon kulonleges alkatod, szemelyiseged, dumad, vagy arcod, akkor semmi eselyed sincsen.

meg ha olyan jol nez ki, valszeg kezelgeti mar az irodabol valaki ;)

2014. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50-50%
2014. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne. Amugy az irodisták se olyan nagy számok. Csak lehet hogy beképzeltebbek a z átlag melósnál. De ahhoz hogy valaki irodista legyen nem nagy végzettség kell.
2014. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudtommal a kamionsofőrök jól keresnek :D
2019. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!