Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EagleHUN kérdése:

Szerintetek mennyire gyakori ma Magyarországon hogy a főnökök kihasználják a titkárnőiket/irodistáikat sexuálisan?

Figyelt kérdés

Illetve valóban a kinézet alapján vesznek föl így nőket dolgozni, és a tudásuk nem is számít?

Esetleg még meg is zsarolják őket kirúgással?

Vagy fizetésemelés ígéretével csábítanak?

Elég gusztustalannak tartom a dolgot ha zsarolásnak enged így valaki. Az már más kérdés ha a nő szívesen benne is van ilyesmiben mondjuk férj meg gyerek mellett akkor ő a gusztustalan nem a főnöke.

Csak elég sok helyről hallani ilyesmit, mennyi lehet ezeknek a sztoriknak a valóságalapja?


Olyanok is írhatnak akikkel ez megtörtént, elfogadták vagy visszautasították, és az elfogadásnak/visszautasításnak lett következménye?


Illetve még az a kérdésem hogy ha ilyet mond a főnök akkor szerintem nyugodtan mondhatná akinek ez az ajánlat nem tetszik, nincs benne, hogy: "szex nem lesz, de a fiziemelést kérem, meg kirúgni sem tudsz már, mert ha elmondom a férjemnek/pasimnak stb akkor megkeres téged...".

Jogilag mindkettő zsarolás viszont tanúk nélkül egyik sem bizonyítható tehát próbálkozni lehet csak nem érdemes. XD



2012. szept. 28. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Sexuálisan semekkora. A szó, amit keresel: szexuális.


Viszonylag gyakori jelenség, hiszen a legtübb embert ez irányítja. Nem tagadom, én is a kinézete és a személyisége miatt vettem fel titkárnőt - a munkatapasztalat meg majd meglesz, nem egy idegsebész meló, bárki el tudja végezni.

Viszont a helyzettel soha nem élnék vissza, még csak véletlenül sem tennék semmilyen utalást. Ez pusztán annyi, hogy az ember megválogatja, hogy kikkel van egy társaságban, milyen lesz a cég arculata.


Ezzel szemben rengeteg gátlástalan figura van, aki visszaél a helyzettel. Egyszerű alá-fölé rendelt szituáció, adja magát a lehetőség. Kiheréltetném az ilyeneket.

2012. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én ezt az érdekes dolgot tanultam:


-a csúnya nők kezdő fizetése általában alapból magasabb mint a szépeké,mert nekik meg kell "dolgozni" a magasabb bérért


-egy csúnya(vagy nőietlen) nőnek nagyobb az esélye vezető pozícióra emelkedni,mert a vezetés férfias tulajdonság és könnyebben megválasztják mint a szépet


-majdnem az összes nő aki hatalomra emelkedett a történelemben csúnya(a háttérből manipulálást nem számítottam hatalomra emelkedésnek


Julia Timosenko az egyetlen kivétel aki hirtelen eszembe jut,de kivétel erősíti a szabályt.

2012. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ó és még annyit,hogy a férfiak disznók és ha hatalmuk általában vissza is élnek vele(különösen a kéjenc típus ami azért elég elterjedt)
2012. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakoribb mint sokan gondolják. De nem feltétlen nevezném kihasználásnak. Sok nő tudatosan, előnyökért megy bele ilyen helyzetbe.
2012. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
nem gyakori.
2012. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Azt nem tudom, mennyire gyakori, de azt igen, hogy semmire sem kötelező igent mondani. Ha az én főnököm állna elém egy ilyen követeléssel mondanám is, hogy köszönöm a lehetőséget, de nem élek vele és legközelebb csak akkor találkozunk, mikor jövök a fizetésemért, meg aláírni a felmondási papírokat. Ennyi, nem nehéz.


Másik: könnyedén el tudom képzelni, hogy a főnök-alkalmazott közti szexet előbb indítja el az alkalmazott gondolván, hogy így előbbre juthat - ami nincs mindig így, sőt, őt fogják legelőször kirúgni, mert bizony mindenkire rá lehet unni egy idő után, akkor is, ha nem fogazott.

2012. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szegény nagyim mesélte egyszer,hogy jelentkezett irodai munkára,a főnök meg megkérdezte tőle telefonon,hogy

mennyi idős.

Nagyanyám megmondta,erre a krapek mondta neki,hogy sajnálja,de ő fiatalabbat keres,nagyim nem szívbajos,bele kiabálta neki a telefonba,hogy ha Bacni akar,akkor adjon fel szexhirdetést!


De nem csak pasikkal van így, olyat is halottam hogy idős nő volt a főnök az irodában,és nem vetette meg a fiatalabb húsit.Ha egyiket megunta,akkor jött a másik.

Volt konkrétan egy 21 éves munkatársam,a csávó nekem dicsekedett azzal,hogy a főnökasszonyunk jobban beveszi a kolbiját,mint a 18 éves barátnője.

Van ilyen persze.

De nem csak pasiknál,a női főnököknél is előfordul.

2012. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szkatus ***** válasza:
Szerintem gyakori. Elég szemét dolog. Velem már megtörtént, és egyszer a nagynénémtől megtudtam hogy a MÁV -nál, ahol dolgozott, teljesen mindennapos - nem tudom hogy manapság milyen ott a helyzet, de gondolom nem sokat változott...
2013. aug. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak olyanról hallottam, hogy céges bulin önként ajánlkoztak fel a csajok a főköknek. Nem számít, hogy barátjuk volt. Az, hogy elfogadja esetleg a lehetőséget, azt nem tartanám kihasználásnak. A nők viselkedése sokkal gusztustalanabb volt ebben az esetben.
2020. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!