Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan olyan nagy baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan olyan nagy baj ha nem ír rám facebookon?!? Miért? Miért forog minden e körül?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves lány vagyok. Buliban megismertem egy fiút. Nem egy nagy nőcsábász, nem volt még barátnője sem, de tetszik ,és úgy érzem én is neki, ő 22 éves, tök jól elvoltunk ,volt csók is. Facen ismerősök lettünk. Én ráírtam de nem sokat beszéltünk. Aztán pár napja ő írt rám de nem beszéltünk sokat. De ő nagyon keveset fb-zik mert dolgozik egész nap én meg tanulok. A barátnőim szerint nem tetszem neki. De én nem így éreztem amikor vele voltam. Meg nem is várom,hogy írjon. Meg az is fura, hogy azokkal az emberekkel, akik fontosak nekem jelenleg, azokkal sem beszéltem fb-n sokat az elején, csak ha már tényleg jóban voltunk. Viszont volt olyan pasi, aki fb-n ígért fűt-fát aztán élőben meg sem mukkant. Szerintetek? A fiú élőben azt mondta szép vagyok, s tetszem neki.
2014. dec. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az élő az ami számít. Mellébeszélni, mást mutatni mint ami vagy, ígérni facebook a legkönnyebb.


Ha élőben a szemedbe mondta, hogy szép vagy és tetszel neki :D

2014. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Többet között ezért sem vagyok fent.
2014. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem értem miért kéne, és miről kéne fb-n beszélnünk amikor még nem is ismerjük egymást. 'szia mizu semmi veled semmi' aztán 'tetszel életke járjunk kellesz rakjuk ki hogy kapcsiban életem nekem' aztán egész nap <3 <3 <3 <3 aztán élőbe nézzük egymást megmukkanni senki sem tud.
2014. dec. 4. 18:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltam már így valamikor általánosban xd

És tényleg eddig akikkel úgy kezdtem az ismerkedést, hogy fb-n írkáltunk, sosem alakult jól.

2014. dec. 4. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet részeg volt és akkor tetszettél neki
2014. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt részeg.
2014. dec. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!