Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogilag van e értelme bármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jani murci kérdése:

Jogilag van e értelme bármilyen lépést tennem?

Figyelt kérdés
Egy társkereső oldalon megismertem egy lányt. inden jó irányban haladt. Találkozások együtt,együtt alvás,szex. Majd miután egyértelmű volt hogy beleszerettem kicsit zavarossá vált a történet. egymillió forintot fizettem ki uzsora tartozásra a lánynak több részletben. majd miután tegnap lementem hozzá semmi reakció egy darabig majd végül is százezer forintomba került egy beszélgetés. ahol elmondta hogy az egész csak a pénzről szolt a kezdetektől átvágott. sőt még pasija is van aki tud az egészről. szóval érzelmi alapon csalt ki tőlem pénzt. csak a viberes üzenetek vannak bizonyítéknak.

2014. dec. 5. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Csalásnak hívják, és benne van a BTK-ban. Feljelentheted. De ettől még lúzer maradsz.
2014. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

love.hu?

ott elég gyakori az ilyen

2014. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van, bár sok éves ereskedésnek néz ki
2014. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na a pénzt nem látod viszont.


Hát ilyen nagyon kedvesek a csajok :) Újabb példa

2014. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, elsőnek azt mondanám, hogy jó neked hogy ennyit el tudtak venni, mert ez azt jelenti hogy volt neked ennyi...

A másik meg hogy ez azért van, mert hagytad. A harmadik meg hogy az hogy egy csaj csak a pénzért van valakivel, az nem törvényes, a lehúzások se, mondjuk ha sok drága holmit vetet veled, aztán kidob.

De az úgymond uzsora kamat az már más. Azt büntetik...

2014. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lúzernak is érzem magam. Azt tudom hogy a pénznek annyi. De valahogy bosszút kéne állnom. persze törvényesen. túlságosan megnyíltam és mindent elmondtam magamról. nagyon régóta egyedül vagyok és valószínűleg ezért tudott érzelmileg zsarolni. egy mondat amit kiragadok. "ha fontos vagyok neked holnap adsz ötszázezer forintot,az utolsó részletre. mert akit szeretünk annak segítünk a bajban. szóval szeretsz bizonyíts."
2014. dec. 5. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Úristen... inkább nem is írok semmit.
2014. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hogy lehet ilyet bevenni édes istenem


nincs a lánynak anyja hogy adjon neki ha kell vagy a hapsija vagy nagyanyja de nem is kellet mert átvágott

azért sajnállak

2014. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!