Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mindig vesztek magatokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindig vesztek magatokra boxeralsót?

Figyelt kérdés

Én például itthon soha, nappal valami melegítőben/tréningnadrágban vagyok, éjjel egy laza pizsamában. Kintre télen igen, mert hideg van, de nyáron sem igazán (persze ha olyan helyre megy az ember akkor igen(hivatalos helyre, suliba stb.), de ha csak kimegyek egyet a haverokkal vagy biciklizni, kutyát sétáltatni stb. akkor általában nem). Nekem valahogy így a kényelmesebb, szabadabb. Ti hogy vagytok ezzel?

17/F



2014. dec. 5. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk...
2014. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Most, hogy elmondtad az életed történetét, menj sétálj egyet!
2014. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Magyarmanó ***** válasza:
52%
Szabadabb, méghozzá annyira, hogy a fertőzések is könnyen bejutnak pl.: könnyebben lesz gombás fertőzésed vagy hasonló..Én is szoktam régebben de azért ebbe benne van a kockázat, nyilván ezek viszonylag könnyen kezelhetők de azért nem kellemesek és nem is túl szépek..
2014. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Igen,mert anélkül nem érzem jól magam.

Plusz van még pár előnye,melegebb,higiénikusabb,nem csípi oda a fitymádat a cipzár,stb. :D

2014. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek magamra soha boxeralsót, mert utálom a boxert. Én hagyományos slipet hordok.
2014. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
SOSE!!!!! Mindig fecskében vagyok. Abban vagyok nappal, abban alszom, és a fürdőruhám is fecske
2014. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem mindig, 99%ban nem, csak nagyon nagy kivétel kell hozzá h felvegyek.
2014. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én személy szerint sose veszek fel boxert, akár nyár van, akár tél, vagy -20°! Én mindig fecskét hordok! :D 18/f
2015. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!