Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem vág idegre ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem vág idegre ez a mértéktelen rosszindulatúság ezen az oldalon? Vagy ti nem veszitek magatokra?

Figyelt kérdés
tehát akármilyen kérdést ír ki az ember, rögtön elkezdik szapulni, mindig a legrosszabbat látják bele, össze-vissza mocskolódnak, pedig (nyilván) nem is ismerik. Engem kikészít, nagyon mellre tudom szívni az ilyesmit, akár idegen írja akár nem. Azt hiszem egy ideig hanyagolom is az oldalt, mert teljesen rosszul lettem, hogy ilyen a világ...
2014. aug. 11. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Internet. Ezzel elmondtam mindent.
2014. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem téged most le fognak oltani.
2014. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De, ez így van.
2014. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak az ír egyből ilyen kommentet akinek nincs rendben az élete, nincs megelégedve az élete minőségével. Én örülök, és hálát adok, hogy nem ebbe a csoportba tartozom. Meg ugye ott van a név nélküliség és így sokkal könnyebb, és a gyávák számára egyszerűbb bátornak lenni.
2014. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért? Nem mindegy, ki mit ír? Nem kell ennyit foglalkozni mások véleményével - gondolkodj el azon, ha valaki normálisat ír, a többi meg kit érdekel? (Bár amúgy bárki véleménye kit érdekel... Nem is értem, hogyan születik nap mint nap ennyi hülye kérdés ezen az oldalon.)
2014. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Néha én is magamra veszem. De ilyenkor vannak barátaim, akik meggyőznek arról, hogy ezeknek a nagy többsége olyan tincsi, akinek a párkapcsolatról fogalma sincs, és nőt ruha nélkül eddig csak a playboyban látott. Ettől mindig helyreáll a lelkivilágom. :D
2014. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak az értelmet vedd figyelembe, a játékot, viccet, és főleg az aljasságokat ne vedd magadra...
2014. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Rászarok egy halom ingre, aztán ide bedobálom őket, amiket ti véglények magatokra is vesztek.
2014. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

vannak itt normális emberek is, és segítő válaszok

a többit meg nem veszem magamra, mert tudom hogy nem igaz

2014. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Engem pl. már ért itt olyan vélemény nőtől, hogy genetikai selejt vagyok és megérdemlem, hogy egyedül és utódok nélkül pusztuljak el. És ez csak egy vélemény volt.
2014. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!