Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a nőknek, hogy bántják megalázzák azt aki szereti őket?

Figyelt kérdés
Oké, hogy ők nem éreznek hasonlóan, de miért kell a másikat bántani, megalázni, kínozni, stb.. Minden nő ilyen ?
2014. dec. 5. 18:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Női duma... hahha xDD

Minden nő ezt mondja mégis ha lesz egy ilyen férfi leszarják, bántják, kidobják.


Szánalmasak a nők, jelentős része az.

Vannak azok is akik talán nem ilyenek, de a legtöbb nő kihasználja a férfiakat meg megbántja csak őket.

2014. dec. 5. 19:10
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Van bennük egy fajta gonoszság, harag, irányitás mánia amit muszály kiélniük valakin. Viszont ha ezek a tulajdonságok a férfiban van meg, azt meg imádják. Tiszta dilisek.
2014. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg olyan nőről hallani, aki annak ellenére a pasijával marad, hogy a pasas pokollá teszi az életét, veri, megalázza a nőt. Épp ma hallottam egy nőt az utcán, hogy panaszkodott valakinek a telefonba, hogy veri őt a pasija... hát bocsánat, de ha ennek ellenére vele van, akkor megérdemli!!
2014. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő igenis megalázza szerencsétlen srácokat, hogy többet nem lesz kedvük még csak szeretni se nőt, nem értem ez pl miért jó, miért nem lehet szépen lekoptatni valakit vagy elmondani, hogy nem tud elképzelni kapcsolatot.. nem jön a szánalmas legyünk csak barátok és csak akkor kell utána a srác ha vmiben segíteni kell. és ki lehet jól használni amúgy meg le van szarva.
2014. dec. 5. 19:13
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, szóról szóra ugyanezek a tapasztalataim, mint neked! De a sok nő letagadja itt is, pedig ez névtelen oldal!
2014. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Egy éve vagyok együtt a barátommal, és soha, semmit nem tennék szándékosan, amivel bántanám/megaláznám. Akármennyire is hihetetlen, van, aki ugyanolyan rosszul, vagy még rosszabbul viseli, ha fájdalmat okoz a párjának, mintha ez fordítva történne meg.
2014. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Na 1 rendesnek látszó nőő akinek van kapcsolata és szereti is a párját úgy néz ki. Haladunk haladunk..


Na de mit tennél, ha egy fiú ismerősöd elmondaná, hogy szeret. Gondolom lekoptatnád ami természetes mert van barátod a lekoptatás lényege mi lenne ? vagy hogy mondanád neki ? ez a lényeg...

2014. dec. 5. 19:20
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért bocsásd már meg nekünk, ha lekoptatunk idegen pasikat amikor partnerünk van.....

A lekoptatás minősége normál esetben az ismerkedés minőségével függ össze.

ne a neked tetsző és téged elutasító ribik alapján mondj véleményt minden nőről mert ez szánalmas.

2014. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne koptasson le, hanem csalja meg a pasiját? Értelmes vagy.
2014. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy mondanám meg? Volt már egy pár eset, hogy pont interneten, pár napi ismertség után próbálkoztak be nálam, nem minden esetben nyíltan, volt olyan, hogy csak bókolgattak, és célozgattak, minden esetben megmondtam, hogy azon túl, hogy van barátom, szeretem is, és nem hagynám el. Ez pedig szerintem nem olyan nagy bűn, és alapból olyan beállítottságú vagyok, hogy amíg normális stílust kapok valakitől, addig én sem kezdek ok nélkül bunkózni, vagy hasonlók, tehát mindig próbáltam a tőlem telhető legkíméletesebben fogalmazni. Volt, akinek ezek után már nem voltam érdekes, de hát őszintén szólva, nem tudom, ilyenkor mit várnak.
2014. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!