Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti miert vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti miert vagytok ilyen feltekenyek?

Figyelt kérdés
Ha en vagyok feltekeny az gaz de ha o az akkor meg fogjambe vicc az egesz ....nok hihetetlen teremtmenyek !
2014. dec. 5. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

mert a nő egy bizonytalan életforma


féltékeny mert tudja olyan palit fogott ki aki "több nála" és fél hogy a pali is rájön

2014. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
...So much bullshit...
2014. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer visszaéltek a bizalmammal, a türelmemmel és a megértésemmel. Mindent elfogadtam amit csinál, ahová megy, ha pedig sokáig volt távol szó nélkül se szóltam sok mindent. Később kiderült, hogy mellé hazudott is. Ma pedig úgy csinálom, hogy ha találkozik egy nővel megkérdezem, hogy ki volt, de nem hisztiznék, csak érdeklődés, megpróbálni elkerülni, hogy a múltbéli élmények újra játszódjanak. Az pedig, hogy rákérdezek szerintem nem olyan nagy baj, én sem haragudnék érte.
2014. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs ha a pasim mindig felméri a terepet az zavar egy idő után.
2014. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Voltam. Kinőttem belőle, megvan a bizalom. Érdekes, mert barátom sose volt.
2014. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha en vagyok feltekeny az gaz de ha o az akkor meg fogjambe"


A kettőmérce visszatér

2014. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ejj ejj :D fiúk és ti miért vagytok féltékenyek? ha meg nem vagyunk az a baj ha igen az a baj.. ha ti csináljátok az nem baj.. ha szólunk baj :P :D bele kell törödni :D
2014. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Erdekes dolgok ezek!!
2014. dec. 5. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet én rosszul vagyok kódolva, de nem szoktam féltékeny lenni.

Egyszer megcsaltak. Akkor voltam, kifordultam magamból. Inkább szakítottam.


A mostani párommal 6 év alatt egyszer voltam. Mikor találkozott a gyerekkori szerelmével. Meg egyszer volt egy rossz álmom. De az is csak álom volt.

Nem szoktam féltékenykedni, mert érzem, hogy szeretnek és bízom benne.

2014. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekem jol esik ha a barätom feltekeny mert akkor tudom hogy igazan szeret es nem szeretne elvesziten, torodik velem :) hat igen mi lanyok nagyon benne vagyunk a temaban...:D de az a baj hogy az en velemenyem szerint a ferfiakat konnyebb vinni mint a noket mivel a ferfiakat alltalaban nem az eszuk vezerlik....:D peldaul egy buliban a lany büszken kimondja hogy bocsi baratom van es nem erzi cikinek a baratnoi elött de egy ferfi inkabb letagadja mert ha azt mondja baratoje van bocsi akkor a haverjai egybol cikizik h mekkora egy papucs pedig ez nem igaz de hat na ezek a ferfiek...ez az en velemenyem..:)
2014. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!