Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két ember kezét fogod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember kezét fogod a szakadék szélén. Az egyik téged szeret, a másikat te szereted. Melyiket húzod vissza és melyiket engeded el? érdekelne hogy ti mit gondoltok erről. Mit választanátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 22:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

na tisztázzunk valamit.


Akit én szeretez az szeret egyáltalán? Gondolom nem. Akkor minek mentsem meg? Legalább meghal és vége a szenvedésnek.


DE! Aki szeret engem azt még megszerethetem!

2014. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
lelököm mind a kettőt,és videóra veszem.
2014. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ha logikusan nézzük,normális ember módjára,arra van szükségem aki engem szeret,hisz abból van hasznom,akit én szeretek,( ????)de ő engem nem, azt páros lábban rúgom lefele izomból.Hasztalan.mi haszna lenne?


semmi.

2014. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ez így kevés info. Akit nem szeretek azt utálom? vagy csak közömbös? Aki nem szeret engem az utál? vagy csak közömbös?
2014. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Az Alföldre kell költözni,ott nincsenek szakadékok.
2014. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük más szemszögből: tehát egyiket szeretem, a másikat nem. Ugyan ki választaná annak az életét, akit nem szeret azé helyett, akit szeret?
2014. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ledobom mindkettőt, aztán beülök egy fröccsre.
2014. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

egyáltalán kikről van szó?két ember...aki nem szeret az egy ismerős/rokon? aki engem szeret,hogy szeret?mint barátot?rokont?ismerőst?szerelmet?

inkább megkérem az egyiket,hogy kapaszkodjon a lábamba inkább,és a szabad kezemmel hívok segítséget.

2014. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
71%

Én biztos azt választanám, akit én szeretek, mivel képtelen lennék őt elengedni és végignézni a zuhanását! Hiába nem lehet az enyém/nem viszonzottak az érzéseim, semmiképp sem akarnám a halálát, nem bírnám ki! Persze a másik félnek sem akarnám a halálát nyilván, de ha MUSZÁJ lenne választani, akkor azt engedném el, akit nem szeretek, hiába szeret engem. De azon is nagyon ki lennék bukva és sajnálnám!

De természetesen szívem szerint azt választanám, hogy egyiküket sem engedem el!

2014. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
71%
egyetlen helyes opció, ha mindkettőt megmentem, vagy egyiket sem. Ha azt mentem meg, akit szeretek, de ő nem szeret, az nem alakul jól és a másik eset sem.Sehogy sem lesz jó nekem, csak nekik. Ha viszont mindkettő zuhan, akkor megszabadulok a tehertől.De éles helyzetben gondolom felhúznám az egyiket és szerintem azt, akit szeretek...De erre nem tudok válaszolni, csak feltételezem.
2014. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!