Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan fiúval, aki karrierista, stréber, magánéletét az iskola, munka, edzések mögé helyezi abba a heti 2-3 óra szabad idejébe?

Figyelt kérdés

Nos, én vagyok a lány. Sokkal odaadóbb fiúra van szükségem (persze én viszonzom, mert szeretek adni!), de egyszerűen az életénk az egyik sarkába vagyok dobva. Egy hónapja elhívtam egy koncertre, mert jött az alkalom, hogy ilyen tudtam jegyet szerezn. Buli lett volna, de nem, vizsgafelkészitése lesz. A vizsga decemberben lesz, és lenne később is felkészítés, de akkor "nem lenne elég ideje felkészülni". Ez csak egy eset. Mindig a sulija miatt vannak a közös programok félredobva. Vagy ha nem a suli, akkor a munka. 1-1x edzést kihagyja a talik miatt, de akkor is napokig hallgatom h micsooooda áldozatot hozott értem. 4 hónapja járunk, szinte a kapcsolat nem áll semmiből, 2x voltunk értelmes programon, egyébként meg csak egy plázában egy padon smacizunk, semmi tartalmas (oké, ilyen is kell, de mindig?!). Mindig a sírást hallgatom h a suli, a suli, a suli. Örülök, hogy szorgalmas és nem veszi félvállról a jövőjét, de miert nem tud ellazulni??!!! Többször próbáltuk megbeszelni, de nem valtozott semmit. Csütörtökön robbant nálam a bomba, mondtam neki h ez a kapcsolat egy nagy rakás sz. Na es most neki áll feljebb, ő érzi magát megbántottnak. Eddig mindig csak nekem kell nyelnem és tűröm, mikor félredobott más dolga miatt. Alig talalkoztunk. Talik se voltak tartalmasak. Sose adott nekem semmit (nem feltetlen anyagiakra gondolok, bár anyagiakban se adott, egyszer nem hívott meg egy italra se, pedig dolgozik, de ez az ő dolga igazabol).


Rajottem h NEM fogok tőle bocsánatot kérni, amiért kibuktam és közöltem vele h ez a kapcsolat egy nagy rakás...!


Ti hogy viszonyulnátok egy ilyen fiúhoz, egy ilyen kapcsolathoz? Ti meg lennétek elégedve ezzel az egésszel? (4 hónapja megy ez)


2014. dec. 6. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Elirtam, vizsgája januárban lesz, több mint egy hónap mulva
2014. dec. 6. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok...?
2014. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő 22, én 20. Fősulisak, illetve egyetemisták. Hasonlo szakon vagyunk
2014. dec. 6. 15:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek masodik éve van (ő elotte volt egy 2 éves másik képzésen is)
2014. dec. 6. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Te legalább próbálod megbeszélni a sráccal a problémát, és közölted vele hogy ez így nem jó neked, szeretnél rajta változtatni. Jó, hogy még vannak ilyen lányok. Az én volt barátnőm semmit se közölt velem, csak egyszer bemondta az unalmast, hogy vége van. Aztán a szakítás után jött ki belőle minden, hogy mi nem tetszett neki stb, a kapcsolat alatt meg végig magában tartott mindent:)
2014. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam éretten kezelni a helyzetet. De semmi se valtozott, max 1-2 hétig.


De mikor már betelik a pohár, mar nem lehet érettek, intelligensen beszelni. Tudom, nem ilyen bunkón kellett volna vele beszélnem, de nem fogok bocsánatot kérni.

2014. dec. 6. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem fog megváltozni csak ideig óráig. Ebben a stádiumában a srác magának való, ezt ha nem tudja, hamarosan meg fogja tudni. Nem mondom, hogy ez rossz viselkedés, de viselnie kell a következményeit, ha még esetleg nem tudná.

Én amikor ilyen stádiumban vagyok komoly kapcsolatot nem alakítok ki, sőt még nem komolyat is alig. Mert felesleges.

2014. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogadd el,figyelj férfinak lenni k_rva kemény dolog ám,ezt tudod?

Most épiti a jövőjét,mert nekünk kell megteremteni az anyagiakat mivel FÉRFIAK vagyunk.

Abban igaza van,hogy a tevékenységei fontosabbak,mivel ezek előtted is megvoltak.

Ezeket fogadd el,vagy szakitsatok ennyit tehetsz.

2014. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!