Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi meleg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi meleg és biszex mikor így is a nők vannak többségben?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nincs velük különösebb bajom, bár távol áll tőlem, de most komolyan miért? Egyre több ilyet látok itt is a kérdéseknél...
2014. dec. 6. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen olyan nagy túlnépesedés.
2014. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak az idősek miatt van összességében női többség.


1. A férfiak korábban halnak (ezért van összességében női többség. Mert az idősek körében nagyon sok a nő és kevés a férfi.)


2. Több kisfiú születik, mint kislány.


3. A 30 év alattiak körében férfitöbblet van.


(Ezek mindenhol így vannak az egész világon, ahol pl. egy háború vagy ilyesmi nem szól közbe.)

2014. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tényleg egyre többen vannak.


Egy két-három éve még jó ha egy két ilyen emberrel találkoztam, most meg sorra hallom főleg lányoktól hogy ők a saját nemükhöz, vagy ahhozt is vonzódnak!


Sokan mondják hogy "A 21. században már jobban fel vállalják azért vannak többen" de azt be ne magyarázzák nekem hogy pár éve is ilyen tömegesen voltak, csak engem valahogy pont el kerültek, mostanra meg mint egy varász ütésre, már mintha a heterók lennének kevesebben komolyan.

2014. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincsenek tömegesen. Azzal szoktak itt jönni, hogy GyK-n milyen nagy számban vannak "meleg kérdés"-ek...

Nos akkor tessék összeszámolni, hogy 100 kérdésből hány ilyen tematikájú van.. Ha 5-10-nél több, akkor jogos a felvetés és felülreprezentáltak az oldalon.

2014. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted??!!

Biztos azért mert ezt el lehet dönteni??!!

Ezt nem te választod ahogy azt sem ,h te heteró lettél...valaki normális lesz az szerencsés ,h rendes életet élhet és vannak aberrált,deviáns állatok mint én.

2014. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!