Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmesebb-visszahúzódóbb de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmesebb-visszahúzódóbb de igényes/aktív lányokat hol/hogyan lehet találni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akik nem átlagos lányok, tehát nem festett flegma bulizós-pasizós divatmániás önző-hátbadöfő erőltetett vigyorgós emberek közé tartoznak.


Olyanokra, akikkel beszélgetni lehet mélyebb dolgokról is, nem szeretik a tömeget/szeretnek csendben magukban lenni, inkább elmennek futni egyet, vagy olvasnak egy könyvet, vagy érdekli őket a filozófia, társadalom, komolyabbak, céltudatosabbak... Szóval van egyéniségük.


**************


Ezt a kérdést nem azért írtam ki hogy itt ismerkedjek, írhat bárki nyugodtan ötleteket, történeteket, saját véleményét, stb, csak lehetőleg tartsunk meg egy kulturált színvonalat.



2014. dec. 6. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A nagy számok törvénye szerint kellene ismerkedned, hogy ilyenekre bukkanj.


Hány lányhoz mentél oda ismerkedni az utóbbi 1 hónapban? Fél évben? 1 évben?


És most totál ismeretlenekről beszélek, aki mondjuk megtetszett a buszon, a ruhaboltban, a szupermarketben vagy az utcán. Érdekes én mindig találkozom ilyen lányokkal. Nem feltétlenül az eseteim, de mindig belefutok olyanokba, akiket leírtál. Miért? Mert sok lányhoz megyek oda. És a nagy számok törvénye alapján találkozom minden fajtával. Ennyi a nagy titok.

2014. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pl. itt :D
2014. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"nem festett flegma bulizós-pasizós divatmániás önző-hátbadöfő erőltetett vigyorgós emberek"


Akkor keress célzottan festetlen, nem divatos, bulimentes zónában egyedül közlekedő lányt, akinek esetleg van egy könyv a kezében, ami nem Müller Péter. Így.

2014. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ha valaki bárhol talál ilyen lányokat, akkor nagyon alacsonyra teszi a mércét - nem ilyen lányokat talál.

Nem szexet keresek, ha csak az kellene, valóban találnák nagy számok alapján.


Nem számoltam, hány lánnyal beszéltem, de több ezer lehet, idővel beleuntam ebbe + túlságosan kiábrándítottak.

Tudom, hogy férfiként senkit nem érdeklek, max olyanok próbálkoznak be nálam akik nem az én stílusom/barátjuk van/stb, és nekem kell vadászni, de én már meguntam ezt a szélmalomharcot. Még az a kevés akit találtam is általában más probléma miatt volt esélytelen.

Nem siránkozásképp írom ezt, csak szeretnék valami más megoldást találni.

2014. dec. 6. 20:46
 5/11 A kérdező kommentje:
találnék
2014. dec. 6. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én. Meg lehet találni vonaton, Budapesten gyakrabban a 20e buszon, antikváriumokban és bolhapiacokon. Bár nem szoktak megtalálni, de azért örülnék, ha egy hozzád hasonló értelmes srác megtalálna egyszer :) 19L
2014. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek közt és hol keresel?


1. Én 29 vagyok, de mindig a 18-25 közötti korosztályra hajtok lányoknál.


2. Egyetemek környékén vagy egyetemeken szoktam ismerkedni. Ne érts félre én nem járok egyre sem, de egyetemeken jól lehet ismerkedni nappal is. Tele van lányokkal. Köztük sok olyannal, amit te leírtál.

2014. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A kor nem nagyon számít, az egyetemista lányok átlagáról meg nem az a tapasztalatom alakult ki hogy értelmesek, bár bizonyos szakokon lehet igazság benne.

2014. dec. 6. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert esélyes, hogy eddig éjszaka találkoztál egyetemista lányokkal.


Ha egyetemekre mész egyetemista lányokkal ismerkedni, esélyes hogy bőven összefutsz olyanokkal is, akik nem szoktak bulikba járni (és a többi feltételednek is kismilliószor jobban megfelelnek).


Persze, az egyetemi karok között tök más a tapasztalatom. Például a jogi karon lévő lányok elég nagy rib-.ancok általában, de az orvosi vagy egészségügyi karokon lévő lányok meg sokkal jobbak komoly kapcsolatra.

De ezért mondom továbbra is azt hogy ezért is kell minél többet próbálkozni. Ki talál előbb barátnőt? Aki az utóbbi 3 hónapban 2 lánynál próbálkozott, vagy aki 20-nál (és még ezzel sem mondtam egy hű de nagy számot.)?

2014. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pont nem éjszakai egyetemisták voltak.


Igen, erről beszélek, a jogi kar nem a célpont, de sajnos az orvosok se sokkal jobbak észben.


Van aki mennyiségre megy, nálam nem vált be, most inkább a minőség érdekel.

2014. dec. 7. 05:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!