Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az emberek azt, aki 15-16-17 éves szexuálisan aktív?

Figyelt kérdés
Szerintem nem ez határoz meg valakit. Sok embert ismerek, akik csak szexkapcsolatban vannak valakivel, de teljesen jó emberek, csak az igényeit elégíti ki.

2014. okt. 4. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert hiteltelennek tűnik. Sokan nem érzik olyan korban még érettnek magukat a szexuális élethez, ezért feltételezik mások, hogy csak divatból csinálják, hogy "előrébb legyenek" mint a társaik.
2014. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert nekik nem volt részük benne.
2014. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Irigység.
2014. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem ítélem el őket, csak sokszor ezek a 15-16 évesek még nagyon buták és éretlenek és ilyenkor szoktak olyanokat kérdezni, hogy 'lenyeltem a spermát, most terhes vagyok?' .. akinek nem inge
2014. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én leszarom, pedig nem dugtam még.
2014. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem őket ítélik el, hanem a 12-13 éveseket.
2014. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én se ítélem el, örülök, hogy legalább azt teszi, ami tetszik neki
2014. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én kb örülnék neki ha ebbe a táborba tartoznék mert elég lúzernek érzem magam 20 éves szűz fiúként xD de a kapcsolataim akkora szívások voltak eddig h esélyem se volt a szexre :D

Szerintem nem elítélendő.

2014. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!