Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok nagy bulizós...

Nem vagyok nagy bulizós fajta, de holnap hivatalos vagyok egy buliba és hogyan érezhetném jól magam?

Figyelt kérdés
Általában mindig beleélem magam h megyek meg de jó lesz és mikor már ott vagyok hogy holnap buli lesz akkor elmegy akedvem.nem az én műfajom ezek a szórakozóhelyek, táncolni se tudok, nem is szeretek. Pia ellenére sem. Pedig annyira jólenne jól érezni magam.Akár csajokkal egyaránt ismerkedni táncolni, beszélgetni stb de valahogy mégsem megy.

2014. dec. 5. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el próbáld jól érezni magad, igyál egy kicsit az feloldja a gátlásaid.
2014. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom :)
2014. dec. 5. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
pia, fű, herka, koko
2014. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne menj el.
2014. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A piákat csak okosan keverd.
2014. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
muszéj, megígértem :9 és max alkoholt fogyasztok..
2014. dec. 5. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Élni kell, fiatal vagy. Egyszer élsz...ha meg nem egyszer, akkor azért.:)

Én úgy szoktam, hogy iszok valami lightosat, mondjuk bort... arra egy pálinka és vissza a borhoz.:) Így tökéletesen érzem magam. Persze nem minden a pia

2014. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kinek hogy hat a pia.. csak az baj tökre bele élem magam..aztán ugy megyek haza hogy nem volt semmi fölöslegesen mentem el..és volt sok ilyen az a baj..és most ettől félek ahelyett hogy vmi nőt kerítenék magamnak a buliban :(
2014. dec. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!